Το αντίθετο ακριβώς...


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Η κατι εχασα η κατι δεν βρηκα να διαβασω....
Ο αλλος σου σκυλος;
Ενα σκυλι που εχει ζησει παρεα με αλλο σκυλο κ ξαφνικα μενει μονο του ΦΥΣΙΚΑ και αλλαζει, αλλες φορες προς το καλυτερο αλλες προς το χειροτερο.
Σιγουρα ομως θα αλλαζει......
http://www.dogforum.gr/community/th...ισμανίωσης-και-πρόβλημα-στο-ήπαρ.28610/page-7
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Η κατι εχασα η κατι δεν βρηκα να διαβασω....
Ο αλλος σου σκυλος;
Ενα σκυλι που εχει ζησει παρεα με αλλο σκυλο κ ξαφνικα μενει μονο του ΦΥΣΙΚΑ και αλλαζει, αλλες φορες προς το καλυτερο αλλες προς το χειροτερο.
Σιγουρα ομως θα αλλαζει......
Δυστυχώς το Μιλβάκι δεν τα κατάφερε. Και υπήρχε και δέσιμο απο την πλευρά της Audrey προς τη Μίλβα. Ποιό είναι το καλύτερο και ποιο το χειρότερο δεν ξέρω σ αυτή την περίπτωση. Γιατί εμένα με βολεύει..αλλά να είναι καλά και ο σκύλος.
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Σιγουρα η αλλαγη οφειλεται σε αυτο.
Μοναξια απο την μια, ελλειψη ανταγωνισμου απο την αλλη.
Το σκυλι θα συνηθισει., αν σου κανει οπως ειναι θα προσαρμοστει.
Αν θες το σκυλι που ηταν πριν, η λυση ειναι απλη..... Παρε δευτερο σκυλο!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Σε δύο εκδοχές τείνω εγώ,
η μία της Δήμητρας ότι δεν έχει λόγο να τραβάει τη προσοχή αφού είναι μόνη της πλέον και η δεύτερη του μαρέκο να κάνεις εξετάσεις πιο σύντομα από το προγραμματισμένο.
Να ωρίμασε μου φαίνεται μικρή ακόμη. Βέβαια εγώ κρίνω από τους δικούς μου...
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Εγώ πιστεύω ότι της λείπει ο άλλος σκύλος, ήταν το δεύτερο σκυλί στο σπίτι και δεν έχει μάθει ποτέ να ζει χωρίς την σκυλίσια παρουσία αυτό την μπερδεύει , την ρίχνει και δεν έχει και κάποιο λόγο να κάνει κατσικιές στο σπίτι.
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Φέρε την ύαινα να γίνει χαμός. Θα βγάλουμε και κάνα ψιλό άμα λάχει :p
πω πω καλή ιδέα !! και γύρισα άφραγκη !! να κανονίσουμε που θα μοιράσουμε τις πριβε προσκλήσεις και την τιμή του εισιτηρίου ;)
 
  • Like
Reactions: HolywoodBrn








ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Θεωρώ ότι είναι της ηλικίας. Ίσως αν συνέχιζε να υπάρχει κ 2ος σκύλος μαζί της να καθηστερούσε κ άλλο ή να μην φαινόταν ποτέ λόγω ανταγωνισμού κλπ αλλά τώρα είναι φυσιολογικό. αν κάνεις κ τις τακτικές της εξετάσεις, no worries :barefoot:
 
  • Like
Reactions: HolywoodBrn