Τροφή Mojestik


Konstzan

Member
13 Οκτωβρίου 2015
16
6
35
Καλησπέρα σας! Ανοίγω αυτό το θέμα μιας και στο φόρουμ δεν έχω βγάλει συμπέρασμα.

Θα ήθελα όσοι έχουν δοκιμάσει την mojestik να μεταφέρουν την γνώμη τους...

Έδινα καιρό την Brit care adult Lamb and rice, αλλά λόγο οικονομικών δυσκολιών είπα να πάρω την mojestik.

Αγόρασα την gluten free, μου κάνει αρκετά σκληρα κόπρανα που με έχει βάλει σε υποψίες.

Παρακαλώ πολύ οποίος-οία έχει άποψη για την συγκεκριμένη εταιρεία ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ.

Εύχομαι καλή χρονιά με υγεία!
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Καλησπέρα σας! Ανοίγω αυτό το θέμα μιας και στο φόρουμ δεν έχω βγάλει συμπέρασμα.

Θα ήθελα όσοι έχουν δοκιμάσει την mojestik να μεταφέρουν την γνώμη τους...

Έδινα καιρό την Brit care adult Lamb and rice, αλλά λόγο οικονομικών δυσκολιών είπα να πάρω την mojestik.

Αγόρασα την gluten free, μου κάνει αρκετά σκληρα κόπρανα που με έχει βάλει σε υποψίες.

Παρακαλώ πολύ οποίος-οία έχει άποψη για την συγκεκριμένη εταιρεία ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ.

Εύχομαι καλή χρονιά με υγεία!
Υπαρχει αυτο το θεμα στο φορουμ ηδη ψαξτο λιγο
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Για την premium λενε οτι ειναι μετρια για την απλη χαλια εγω δεν ξερω πολλα απο τροφες αλλα γενικα ξερω οτι το πρωτο συστατικο πρεπει να ειναι κρεας και οχι καλαμποκια και τετοια γιατι οπως λενε η συμφορουμιτες μας δεν ταιζουμε κοτοπουλα:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: lordpanag


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Επισης να σε ρωτησω ειχε προβλημα το σκυλακι σου και πηρες χωρις γλουτενη ?
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Επισης να σε ρωτησω ειχε προβλημα το σκυλακι σου και πηρες χωρις γλουτενη ?
Γενικα οταν εχουμε σκληρα κακα μπορει να μην εχει αρκετες ινες στη διατροφη και επειδη και εγω μπριτ δινω εχει ινες 2,9% ενω αυτη που πηρες τωρα απο οτι βλεπω εχει 1,5%
( ξαναλεω δεν εχω καμια τρομερη εμπειρια λεω μια γνωμη μεχρι να σου απαντησει και καποιος αλλος.)
 


Konstzan

Member
13 Οκτωβρίου 2015
16
6
35
Γενικα οταν εχουμε σκληρα κακα μπορει να μην εχει αρκετες ινες στη διατροφη και επειδη και εγω μπριτ δινω εχει ινες 2,9% ενω αυτη που πηρες τωρα απο οτι βλεπω εχει 1,5%
( ξαναλεω δεν εχω καμια τρομερη εμπειρια λεω μια γνωμη μεχρι να σου απαντησει και καποιος αλλος.)
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου μου έλυσες κάπως μια απορία!

Διάλεξα ωστόσο την gluten free, ως πιο ποιοτική... Η Grain-Free σειρά της mojestik ήμουν περίπου στα ίδια λεφτά με την Brit... Η σειρά Fresh έχει μέσα καλαμπόκι και χάνει πολύ από αυτό... Μετά είναι η gluten free sensitive που μου άρεσε αλλά επειδή δεν έχω θέματα δεν την προτίμησα. Και πάλι σε ευχαριστώ!
 
  • Like
Reactions: Ans


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου μου έλυσες κάπως μια απορία!

Διάλεξα ωστόσο την gluten free, ως πιο ποιοτική... Η Grain-Free σειρά της mojestik ήμουν περίπου στα ίδια λεφτά με την Brit... Η σειρά Fresh έχει μέσα καλαμπόκι και χάνει πολύ από αυτό... Μετά είναι η gluten free sensitive που μου άρεσε αλλά επειδή δεν έχω θέματα δεν την προτίμησα. Και πάλι σε ευχαριστώ!
Εγω στη θεση σου θα προσθετα καποιες τροφες υψηλες σε ινες στη διατροφη του να δω αν θα βελτιωθει . Κακο δεν θα του κανεις.
 


Konstzan

Member
13 Οκτωβρίου 2015
16
6
35
Εγω στη θεση σου θα προσθετα καποιες τροφες υψηλες σε ινες στη διατροφη του να δω αν θα βελτιωθει . Κακο δεν θα του κανεις.
Σε ευχαριστώ πολύ! Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.841
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981