Τροφή PRO PLAN για κουτάβι!


IRINA

Well-Known Member
14 Νοεμβρίου 2010
58
0
Athina-Galatsi
Κλασικά όλα τα σκυλιά το ίδιο μου φαίνεται κάνουν!!
Μπορείς να μου πείς όμως τι εννοείς με την σειρα που είπες πιο πρίν;
επιτρεψτε να διαφωνησω Angelos με εσενα κ την φιλη σου την Amaliaz το σκυλι ειναι οπως το μαθεις!!!!εγω με την ιρινα κ τον πιτ δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα!!!το σκυλι!!!κ το καθε σκυλι ειναι οπως το μαθεις εσυ!!!!κ μονο εσυ!!!!!!εγω οταν τρωω στην κουζινα δεν κανουν ουτε καν την κινηση να ερθουν προς το τραπεζι!!!!καθονται στο κρεββατι τους...........οπως επισης κ στο σαλονι οταν τρωω παλι το ιδιο εχουν μαθει (τα εχω μαθει)ι να κανουν!!!!!δεν χρειαζεται να τους δωσω καμια εντολη πλεον!!!!ξερουν κ βλεπουν............!!!!!!μολις με δουν κ εχω φαει κ μαζευω....τα πιατα,τοτε σηκωνομται κ οι 2 κ ερχονται προς το τραπεζι της κουζινας η του σαλονιου για να τους δωσω μια λιχουδια!!!κ ετσι εχω την ηρεμια μου παντα!!!!!!!!δεν ειναι δυσκολο!!!!!!το σκυλι θελει καθαρα ψυχολογια!!!!!αν μπορει καποιος να καταλαβει κ θελει την ψυχολογια ενος σκυλου!!!!!!!τοτε μπορει να καταφερει πολλα..................................α!!!!!!
 


IRINA

Well-Known Member
14 Νοεμβρίου 2010
58
0
Athina-Galatsi
Aυτο που ηδη κανετε! Τρώτε εσεις πρωτα κ μετα η μικρη!
κ το σημαντικοτερο Angelosκ οχι μονο εσυ!!!αλλα κ ολοι αυτοι που θελουν να αποφυγουν τετοια κατασταση!!!!το ιδανικοτερο ειναι πρωτα μαθαινεις τον σκυλο να καθεται στην θεση του...η στο κρεββατι του!!!!κ στην συνεχεια καθεσαι στην κουζινα η στο σαλονι ηρεμος κ τρως μια χαρα!!!!!!!λογικο απο εξαρχης ειναι να κανουν ολοι οι σκυλοι το ιδιο εφοσον προκειται για λιχουδιες!!!!!!τωρα η φιλη σου η Amaliaz ετσι ηθελε να τον μαθει !!!!!κ ετσι τον εμαθε!!!!κ ετσι μαθει ο DIEGO πλεον!!!οσο λιχουδης ηταν κ ειναι αν ηθελε να τον μαθει να μην ερχεται θα μπορουσε!!!!οπως ακριβως τον εμαθε να ανεβαινει κ να καθεται στον καναπε μεχρι που τον εφαγε.......................ε!!!κ μιλαμε γαι καινουργιο καναπε!!εδω ο πιτ που ειναι μολις 3,5 μηνων εχει μαθει μαλλον του εχω μαθει!!!!το κατσε!!!!!απο το κατσε εχει μαθει το κατω!!!κ απο το κατω ξανα παλι στο κατσε!!!!!!κ ειναι μολις 3.5 μηνων!!!αν δεν με πιστευεις ελα να το δεις!!!!θα παθεις πλακα!!!το να μεινει στην θεση του οταν τρως ειναι το δυσκολο??????δεν νομιζω..............
 


A Scorpas

Member
27 Ιανουαρίου 2013
24
0
μισο λεπτο πως γινεται να δινεις και κιμα (κ μαλιστα ωμο) κ ξηρα κ να ναι κ οικονομικοτερο??τον κιμα του κοτοπουλου ποσο το παιρνεις το κιλο??
 
Last edited:


A Scorpas

Member
27 Ιανουαρίου 2013
24
0
αν θελεις μια συμβουλη!!!εγω τον πιτ που ειναι 3.5 μηνων κ η ιρινα 2.5 ετων τα ταιζω ωμο κιμα αλεσμενο απο κοτοπουλο!!!!ειανι οτι καλυτερο!!!!φουλ σε ολες τις βιταμινες!!!!!!!που χρειαζεται!!!!!!!!για παραδειγμα ημερησιως τρωει 200 γραμμαρια!!απο την οποια τα 150 ειναι κιμας κ τα 50 γραμμαρια ειναι ξηρα!!!κ ασε που μου ερχεται φθηνα!!!!!!!!καντο αν θες κ θα δεις μεγαλη διαφορα!!!!!!!!
μισο λεπτο πως γινεται να δινεις και κιμα (κ μαλιστα ωμο) κ ξηρα κ να ναι κ οικονομικοτερο??τον κιμα του κοτοπουλου ποσο το παιρνεις το κιλο??
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU