Τροφη για 2 μηνων κουταβακι




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
Ναι..η χιλσ τα εκανε πολυ σκληρα και ξηρα..

Επισης η ακανα νομιζω ειναι απο τις πιο νοστημες τροφες για σκυλια..
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
Οταν δινω..,αυτην δινω Μακη..

Ο μικρος τρελενεται..:)

Επισης καποτε εδινα χιλσ..

edit:τωρα καταλαβα πως το ειπες..:)λοιπον εχω δοκιμασει τα σκυλισια σοκολατακια τα οποια παιδια πραγματικα ειναι παρα πολυ ωραια..

Τα εχω σερβιρει και σε φιλους και τους ρωταω σας αρεσε ??:)..και λενε ναι πολυ ωραια..!!!!:)ααα τους λεω ..του σκυλου μου ειναι..!!!¨και πεφτουν ξεροι..!!!:)
 
Last edited:


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Οταν δινω..,αυτην δινω Μακη..

Ο μικρος τρελενεται..:)

Επισης καποτε εδινα χιλσ..

edit:τωρα καταλαβα πως το ειπες..:)λοιπον εχω δοκιμασει τα σκυλισια σοκολατακια τα οποια παιδια πραγματικα ειναι παρα πολυ ωραια..

Τα εχω σερβιρει και σε φιλους και τους ρωταω σας αρεσε ??:)..και λενε ναι πολυ ωραια..!!!!αα:)α τους λεω ..του σκυλου μου ειναι..!!!¨και πεφτουν ξεροι..!!!:)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D να σε ρε Κατια
 
















Mineliana

Member
9 Φεβρουαρίου 2017
5
0
23
Γειά σας! Εγώ έχω ένα ημιαιμο χασκι 2 μηνών και θέλω λίγη βοήθεια για το ποια ξηρά τροφή να χρησιμοποιώ για το σκυλάκι μου ? Μπορείτε να μου προτείνεται καποια είδη ξηράς τροφής. Εγώ του έδινα γάλατακι μέχρι 1 μηνών καλά έκανα?
 




Mineliana

Member
9 Φεβρουαρίου 2017
5
0
23
Όχι του έδινα υποκαταστατο γαλατος ! Γτ πίστευα οτι αυτό θα πλησίαζε περισσότερο στο γάλατακι της μητέρας του
 


Mineliana

Member
9 Φεβρουαρίου 2017
5
0
23
Α και εκείνο το υποκαταστατο γαλατος που χρήσιμοποιουσα μου το επέβαλε ο κτηνίατρος
 




Mineliana

Member
9 Φεβρουαρίου 2017
5
0
23
Τι γάλα? Εάν ήταν με λακτώζη όχι δεν έκανες καλα.
Το σκυλάκι δεν παρουσιάζε διαροια οπότε όταν πήγε 2 μηνών άρχισα να το λισοστάθμιση έτσι ώστε να συνηθίσει την ξηρά τροφή! Πότε είναι η κατάλληλη ηλικία για να αρχίσω να του πλένω τα δοντάκια με την ειδική οδοντόκρεμα και οδονυοβουρτσα που έχω πάρει? ?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3