Φρυσμπυ




Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
παιδια απο ebay ειναι πιο φθηνα και πιο σιγουρα εγω θα παρω για εμενα αν θελει να μπει και κανεις αλλος στην παραγγελια μου λεει :
**********************
δυστηχως ειναι ο μονος που στελνει ελλαδα τα εξοδα αποστολης ειναι 2.82 και το φρισμπυ εχει 3.29 συνολο 6.11.συμφερει τι λετε;


ROTTIE:. Στο Dogforum δεν επιτρέπονται τα εμπορικά linkς. Θα παρακαλέσω αυτές οι πληροφορίες να δίνονται μόνο μέσω pm.
 




psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Νικος said:
παιδια απο ebay ειναι πιο φθηνα και πιο σιγουρα εγω θα παρω για εμενα αν θελει να μπει και κανεις αλλος στην παραγγελια μου λεει :
***************************
δυστηχως ειναι ο μονος που στελνει ελλαδα τα εξοδα αποστολης ειναι 2.82 και το φρισμπυ εχει 3.29 συνολο 6.11.συμφερει τι λετε;
Εγώ δεν είμαι μέσα σε αυτό τον τύπο φρισμπυ


ROTTIE:. Στο Dogforum δεν επιτρέπονται τα εμπορικά linkς. Θα παρακαλέσω αυτές οι πληροφορίες να δίνονται μόνο μέσω pm.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Στο Dogforum δεν επιτρέπονται τα εμπορικά linkς. Θα παρακαλέσω αυτές οι πληροφορίες να δίνονται μόνο μέσω pm. :D
 




magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Θυμάμαι, αν κάτι δεν έβρισκα σε ένα pet-shop, πήγαινα σε άλλο,
και σε 3-4.
Και σε κάθε pet-shop έχουνε διάφορους καταλόγους που μπορείτε να διαλέξετε παιχνίδια αν δεν τα έχει τάδε στιγμή, και σε 1-2 μέρες να τα έχετε σε λογική τιμή :) .
 




psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Όχι εγώ δεν παρήγγειλα …
Πάντως μην νομίζετε ότι είναι απλό να μάθετε τον σκύλο φρυσμπυ και απογοητευτείτε μετά
θέλει δουλεία και υπομονή …
πάρτε κόκκινο χρώμα φρυσμπυ αν βρείτε
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Εγώ ξέρω δύο ειδών σκυλο-φρίσμπυ. Τα σκληρά που έχουν το κόκκαλο στη μέση για να τα πιάνουν άμα πέσουν και τα μαλακά. Έχω πάρει ένα μαλακό γιατί θέλω στην πορεία να το πιάνει στον αέρα. (Για την ώρα απαγορεύονται τα άλματα). Αρχικά εκπαίδευσα τη μικρή να φέρνει τη μπάλα και μετά το φρίσμπυ. Στην αρχή κυλάς το φρίσμπυ για να το ακολουθήσει.
Για να μην το θεωρεί μασουλητήρι το βγάζω μόνο για παιχνίδι και μετά το μαζεύω.