Φωτογραφίζοντας τα αστέρια μας, κόβοντας πρωτοχρονιάτικη πίτα 2011




Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Γκρρρρ γιατί να μένω μακριά :(
Μου θέλετε και poll για να ζηλέψω, ε?
Θα σας φτιάξω καλά!
χαχαχα
Πλάκα πλάκα υπάρχει πιθανότητα να είμαστε και μεις Αθήνα μες στις γιορτές αλλά δεν ξέρω πότε ακριβώς!
Μπορεί και να ρθω κι εγώ [-o< :smile:

Και επειδή θα κάνω τόσο κόπο για να σας δω, δεν χρειάζεται να το πολυσκέφτεστε για τα λεφτά, θα τα πάρω εγώ:cool::cool:

Εγώ ψηφίζω τα σουβλάκια πάντως με γιαουρτοσκόρδιον!
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
θα μπορούσε να βγεί και ένα ημερολόγιο με τα σκυλιά μας...και τις φωτογραφικές μας απόπειρες...:)
κάτι αντίστοιχο κάνουν κάθε χρόνο σε ένα πολωνικό φόρουμ για τα βέλγικα..

kalendarz_2011_15&#57.jpg


η φωτογραφία βγήκε τεράαααααστια....αν μπορεί να την μαζέψει κάποιος....!!!!!!!

επίσης θα μπορούσε το ημερολόγιο να διατεθεί μεταξύ μας με ένα ανάλογο ποσό και τα χρήματα να δοθούν σε κάποιο καταφύγιο....(ιδέα...?)
κ συμμετέχουμε κ εμείς! (αλήθεια πότε θα το'χουμε στα χέρια μας;; )

Ψηφίζω κ εγώ ημερολόγιο κ τα έσοδα να πάνε στα καταφύγια, αλλα μπορούμε να συμμετέχουμε με δικές μας φωτο (εννοώ δεν είναι ανάγκη να τις βγάλουμε εκείνη τη μέρα -γι να'χουμε διάφορα concept όλων των εποχών στις φωτο...);) ή κ καμιά ομαδική από την πρωτοχρονιάτικη πίτα, γιατί όχι;

Ποιος θα αναλάβει το project, ώστε να στέλνουμε φωτο; :)
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Το κοπη τη πιτα:D
Κι εμεις μεσα, αλλα θα καθομαστε στη γωνιτσα μας γιατι δεν εχουμε box :p
 




bilkon

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2010
109
0
serres
Πολυ ωραια ιδεα το ημερολογιο.Κριμα που ειμαστε μακρια και δεν βρισκομαστε στις συναντησεις.
 


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Καλησπέρα σας την ιδέα την βρίσκω φανταστική και εμείς με τον Πρωτεάκο μου είμαστε μέσα. Θα προσπαθήσω να είμαι σε συνεχή επαφή για να έχω και τις τελευταίες ενημερώσεις από την συνάντηση μας. Ανυπομονώ έως τότε φιλιά.