Φόλες σε όλη την Ελλάδα


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Δυστυχώς εμείς είχαμε θύμα από φόλα στην οικογένειά μας, πριν από 1 περίπου μήνα. Στη περιοχή Κυπριάδου, στα Άνω Πατήσια. Δεν έφαγε κάτι, ήταν κάτι που μύρισε ή έγλυψε.
Έμαθα τη Πέμπτη, ότι δύο ακόμα σκύλοι, μετά τον Buzz, είχαν την ίδια τραγική κατάληξη με τα ίδια συμπτώματα στη περιοχή.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Έχω ανησυχίσει τρομερά με την 'άσπρη σκόνη που εμφανίστηκε στο Άλσος Συγγρού...Αν αρχίσουν να βάζουν φόλες και εκεί...τελειώσαμε. Ήταν από τα τελευταία μέρη που μπορούσες να πας με τον σκύλο σου και να αισθάνεσαι κάπως ασφαλής...Τι να πω πια...
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
οταν λετε ασπρη σκονη , ποια εννοειται ? αυτην που μπορω να φανταστω ειναι το τουμποφλο , ουτε ανθρωπος δεν μπορει να το μυρισει , πεφτεις κατω με την μια
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Για το αλσος συγγρου νομιζω ειπαν οτι τα ειχαν βαλει καποιοι για υποδειξη διαδρομης για καποιους δρομεις.
Περίεργη μέθοδος για σηματοδότηση... Και μη πρακτική αν μη τι άλλο...
 




LenaBorderCollie

Well-Known Member
17 Μαϊου 2012
489
0
33
Θεσσαλονίκη
[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!Φόλες στην περιοχή Παύλου Μελά στο στρατόπεδο και στα γύρω πάρκα στη Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης! [/FONT]
 










manelaki

Member
6 Σεπτεμβρίου 2012
12
0
Σ'αυτη τη σελιδα: https://www.facebook.com/prostatevo?ref=stream διαβασα τα παρακατω

"Εψαξα και εμαθα για τις φολες στην Ηλιουπολη !!! Εχουν ψεκασει σχεδον τα παντα με σπρει στρυχνινης γι'αυτο και πεθαινουν ακαριαια με την οσμη.Πηγαινετε βολτα τα σκυλια σας ΜΟΝΟ απο το δρομο, ΜΑΚΡΙΑ απο δεντρα,λουλουδια,παρκα και καδους απορριματων,ευχομαι να μην εχουν θεμα και οι κολωνες !!!!!!!!!!!"
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Φόλες στον Χολαργό!!!

Σήμερα το πρωί κι ενώ έβγαλα το Ρόκυ για τη βόλτα του,είδα στο σκυλοπάρκο μια ανακοίνωση ότι κάποιος ψυχοπαθής έχει ρίξει φόλες στην ευρύτερη περιοχή του Χολαργού,όπου έχουν βρει τραγικό και επώδυνο θάνατο πολλά γατάκια και σκυλάκια!
Ειδοποίησα στο γυρισμό αμέσως την αστυνομία όπου μου είπαν ότι ήταν ήδη ενήμεροι,αν και δεν μπορούν να κάνουν και πολλά πράγματα,αλλά όφειλα να τους ενημερώσω!
Εχω ανησυχήσει πάρα πολύ,και δε ξέρω προς τα που να τον πηγαίνω για βόλτα...:(
 




christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
ΦΟΛΕΣ ΣΤΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

ΑΙΣΧΟΣ στη Σαντορίνη: Θέρισαν τα αδέσποτα με φόλες!


Χάνονται ένα ένα τα σκυλιά. Όχι μόνο αδέσποτα. Μέχρι και σε αυλές με σκυλιά πετάνε φόλες οι φονιάδες!!!!!!!:mad:
Της έχω ξεκολλήσει το λαιμό της δικιάς μου να μην "αρπάξει" τίποτα από κάτω. Και φυσικά δεν τολμάω να την αφήσω να τρέξει στην παραλία. Την εκτονώνω με το μπαλάκι:(

Πως θα ήθελα να δω έναν να πετάει φόλες... θα την φάει επι τόπου!!!!*demonio*
 




AlbaS

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2012
348
5
Σήμερα με ενημέρωσαν για φόλες στην Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου, στο γρασίδι στο ύψος των νέων φοιτητικών εστιών (από την πλευρά της Καισαριανής).
 






Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Έλα βρε Estranged, μόλις θα το έγραφα!!
Πωπωωω, δεν ντρέπονται!!:(

Εεε, Κομοτηνή, όχι Κομοτήνη...:D:p