Χάθηκαν γερμανικά ποιμενικά στο Μαρούσι


Status
Κλειδωμένο θέμα

cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Χάθηκαν τα σκυλιά της φωτογραφίας.


αρσενικό και θηλυκό,ακούνε στο όνομα Ρεξ και Γκρέτα..Χάθηκαν στο Μαρούσι πλησίον Σισμανογλείου σήμερα κατά τις 7 το απόγευμα.
Είναι και τα δυο τσιπαρισμένα.Η Γκρέτα φοράει πορτοκαλί περιλαίμιο, ο Ρεξ δεν φοράει καθόλου.
Σας παρακαλώ αν δείτε τίποτα ενημερώστε με.
6972794818, Κατερίνα
 






cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Από απροσεξία...χάλασε η πόρτα έμεινε ανοιχτή και έφυγαν..
έχουμε γυρίσει όλο το κόσμο..άνοιξε η γη και τα κατάπιε..
εύχομαι μόνο να είναι καλά..
Παρακαλώ αν δείτε το παραμικρό ακόμα κι αν δεν είστε σίγουροι αν είναι τα συγκεκριμένα σκυλιά ενημερώστε με..!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.764
Από απροσεξία...χάλασε η πόρτα έμεινε ανοιχτή και έφυγαν..
έχουμε γυρίσει όλο το κόσμο..άνοιξε η γη και τα κατάπιε..
εύχομαι μόνο να είναι καλά..
Παρακαλώ αν δείτε το παραμικρό ακόμα κι αν δεν είστε σίγουροι αν είναι τα συγκεκριμένα σκυλιά ενημερώστε με..!
Είναι δικά σου Κατερίνα;
Εύχομαι να βρεθούν γρήγορα!
 




hannah

New Member
26 Ιανουαρίου 2009
2
0
Η Elina Mpounia (facebook) μπορεί να βρήκε το ένα. Αν μπορείτε κοιτάξτε την ανάρτησή της για το σκυλί που βρήκε. Η περιοχή δεν ταιριάζει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
 












cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Η Elina Mpounia (facebook) μπορεί να βρήκε το ένα. Αν μπορείτε κοιτάξτε την ανάρτησή της για το σκυλί που βρήκε. Η περιοχή δεν ταιριάζει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
Ευχαριστώ πάρα πολύ!Μίλησα με την κοπέλα και δυστυχώς δεν είναι αυτή..
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.764
Ο Ρεξάκος βρέθηκε το πρωί..το κοριτσάκι μου ακόμα τίποτα...:(:(



Παρακαλώ προωθήστε και εσείς!Μπορεί να είναι οπουδήποτε.. :(

Katerina Tampoule's Photos | Facebook
Προωθούμε, καλή τύχη κοριτσάκι μου ελπίζω να βρεθεί άμεσα!!!
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Βρέθηκε και το Γκρετάκι σήμερα!!!Ύστερα απο δυόμιση μέρες.Το facebook κάνει απίστευτη δουλειά σε κάτι τέτοια!!!
Μου τηλεφώνησε το μεσημέρι μια κυρία που με βρήκε απ΄την αγγελία εκεί και μου είπε πως εκείνη την ώρα κάποιος έβαλε νέα αγγελία στο facebook η οποία έλεγε πως βρέθηκε αρσενικό λυκόσκυλο με πορτοκαλί περιλαίμιο..Της λέω είναι σίγουρα αρσενικό?και μου έδωσε τον αριθμό του που έγραφε στην αγγελία για να μιλήσω μαζί του!Τον παίρνω τηλέφωνο και μου λέει δεν είμαι σίγουρος για το φύλο του γιατί δεν με αφήνει να το πλησιάσω..έλα αν θες να το δεις!!Είναι στη Ριζάρειο σχολή.. :eek:
Πήγα και ήταν όντως η Γκρετούλα!!Κάναμε αρκετή ώρα να την βρούμε εκεί μέσα γιατί ήταν φοβισμένη και δεν μπορούσαμε να την εντοπίσουμε..έχει και τεράστια έκταση ο χώρος εκεί..Μπήκε μόνη της από εχθές μέσα στο προαύλιο και τότε ο κύριος που είναι και φύλακας της σχολής έκλεισε τις πόρτες για να μην βγει και την πατήσει κανένα αυτοκίνητο..
Ο Θεός να τον έχει καλά!!Εξαίρετος άνθρωπος!!
Προσπάθησε να την πλησιάσει με νερό και φαΐ για να την βγάλει και φωτογραφία και να την δημοσιεύσει αλλά αυτή δεν τον άφηνε με τίποτα..γενικά είναι πολύ επιφυλακτική με τους ξένους..
Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως έφτασε μέχρι εκεί...:eek:
Όμως τέλος καλό όλα καλά!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας για την πολύτιμη βοήθεια που μου προσφέρατε!!! :)
 


Status
Κλειδωμένο θέμα