Χάθηκαν οι φωτογραφίες απο τα προφίλ ;


Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Εμενα τωρα τελευταια σε μερικα αλμπουμ μου βγαζει αυτο : http://www.dogforum.gr/v3/members/sara-albums-%CE%AC%CF%84%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%82.%CE%B1%CE%84.%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%86.%CF%83%CF%89%CF%84%CE%AE%CF%81.%CE%BA%CE%B1%CE%B9.%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%BA%CF%84%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82.html Συγκεκριμενα τωρα μου το εβγαλε οταν πατησα να δω το αλμπουμ του Μουφ της sara! Αλλα μου το εχει βγαλει κ αλλες φορες!
Προχθές πήγα και εγώ να δω το Μουφ και δεν το έβγαζε, πρίν λίγο πήγα να δω τα γερμανικάκια σου,ούτε αυτά τα έβγαζε.
 




MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Προχθές πήγα και εγώ να δω το Μουφ και δεν το έβγαζε, πρίν λίγο πήγα να δω τα γερμανικάκια σου,ούτε αυτά τα έβγαζε.

Ναι τωρα ουτε τα δικα μου αλμπουμ μπορω να δω βγαζει και σε μενα αυτο που παρεθεσα στο πιο πανω ποστ μου!
 












ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Δεχεται ''επιθεση'' το φορουμ ρε παιδια; :rolleyes:
Για λιγη ωρα ηταν death...:confused:

Για να μην αναφερω παλι το προβλημα με τις φωτογραφιες των αλμπουμ! :p:D
 














Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Σε οτι αφορά εμένα, εχω ακριβως τον ιδιο υπολογιστη στο γραφειο και στο σπιτι.
Απο το σπιτι μπαινω με Safari (v. 4.0.3) και απο το γραφειο με τον τελευταιο firefox.
E, απο τη δουλεια βλέπω τα παντα -ολα τα albums κανονικα-, στο σπιτι τιποτα! Μεχρι τωρα νομισα οτι φταιει η συνδεση στο σπιτι (μπαινω με στικακι της Vodafone) αλλα εδω βλέπω οτι εχουν και αλλοι προβλημα.
 


antoniaantoniou

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
131
6
Ούτε εγώ μπορώ να μπω στο άλμπουμ μου. Βλέπω των άλλων κανονικά αλλά στο δικό μου δεν μπαίνει. Δεν μπορώ ούτε να διαγράψω ούτε να προσθέσω φωτογραφία. Μου βγάζει κι εμένα αυτή τη σελίδα : http://www.dogforum.gr/v3/members/antoniaantoniou-albums-μάρκο.html
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Καλησπερα. Οπως ολοι γνωριζετε αντιμετωπιζω και εγω το(χρόνιο):tel: προβλημα με την μή εμφανιση των φωτο των αλμπουμ. Προσεξετε μια εξελιξη: Ποτε δεν μπορεσα να δω με κανεναν browser και απο κανενα σημειο της Ελλαδας τα αλμπουμ με τα δικα μου pc και εφοσον συνδεόμουν με το συγκεριμενο δικο μου Mifi stick. Ειχε τυχει ομως απο pc αλλων να μπαινω με τον λογαριασμο μου και να τις βλεπω.

Σημερα λοιπον, συνδεθηκα με το δικο μου pc σε ενα αλλο Wifi δικτυο και χωρις καμια αλλη αλλαγη τις βλεπω κανονικα! Upload δεν μπορω να κανω, edit ομως ναι. Τουλαχιστον βλεπω τα αλμπουμ ολων των μελών και τι δικο μου. Δοκιμαζω παλι με την δικη μου συνδεση και δεν τις βλεπω. Φτανω στο συμπερασμα λοιπον οτι καποια ασυμβατοτητα που υπαρχει αφορα τις συνδεσεις και οχι τα pc ή τους browsers. Να δουμε πως θα βρεθει ''άκρη''...Καλά ξεμπερδέματα! :cool:
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Αρα, μαλλον, ισχυει αυτο που εγραψα πιο πανω. Είναι θεμα παρόχου.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αρα, μαλλον, ισχυει αυτο που εγραψα πιο πανω. Είναι θεμα παρόχου.
Ναι! Καποιοι παροχοι, δεν γουσταρουν να βλεπουμε φωτο με σκυλια θα ελεγα εγω...:paletas: