Χάθηκε το σκυλάκι μου...


bloss

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
10
0
Η Λίζα είναι ημίαιμη θυλικό σκυλάκι 7 χρονών μαύρη με άσπρα καλτσάκια και στήθος.Φοράει μαύρο λουράκι. Χάθηκες το βράδυ της 31ης Ιανουαρίου από τον Άγιο Δημήτριο περιοχή Ασυρμάτου. Αν το έχει δει κανείς παρακαλώ να μας καλέσει στο 6937204021. Ευχαριστώ πολύ!
 

Attachments





bloss

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
10
0
Είναι αρκετές μέρες και έχω αρχίσει να απογοητεύομαι... Αλλά ευχαριστώ πολύ!
 




bloss

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
10
0
Καλησπέρα! Ναι, βάλαμε και έδωσα και σε αρκετά κτηνιατρεία της περιοχής. Τώρα θέλω να δώσω στην ομάδα Δίας αν και δεν ξέρω αν θα μπορέσουν να με βοηθήσουν...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Οταν με το καλό την βρεις, να ξαναμπείς στο φόρουμ, να μας το πεις να χαρούμε, αλλά να σου κάνω και μια ερώτηση που με τριβελίζει...:rolleyes:
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Δώσε όπου μπορείς (και σε deliverάδες επίσης).
Επίσης έχε μαζί σου πάντα αφισάκια και όταν βλέπεις ανθρώπους με σκύλους βόλτα να τους δίνεις.

Πόσες μέρες λείπει;
(είμαι συμπάσχουσα)
 










bloss

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
10
0
χα χα χα Ήταν για ένα διάστημα, πήγαινε στην αυλή και έσκαβε λάκους και έμπαινε μέσα.... οπότε τη δέναμε αλλά από κάποια στιγμή και μετά δηλαδή τα τελευταία χρόνια την αφήναμε ελεύθερη!
 








Φιλαρακος

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2010
221
0
Athens,N.Kosmos
τι κακο κ αυτο ρε παιδια?
θα βρεθουν!
Αγ δημητριο ε? παλια μου γειτονια..μενουν εκει συγγενεις με πιτσιρικια..θα ανεβασω στο fb να εχουν τον νου τους..

προσπαθω να κανω κοινοποιηση το πρωτο ποστ που εχει κ φωτο αλλα μονο τις φωτο τις Λιζας δεν μου βγαζει..
 
Last edited:


bloss

Member
9 Φεβρουαρίου 2011
10
0
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Και εγώ έχω ανεβάσει σε 2 3 ομάδες στο facebook φωτογραφίες της μήπως και γίνει κάτι! Ευχαριστώ πολύ!