Χαίρετε και από 'μένα...


glika'smum

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2011
116
0
36
thessaloniki
Καλωσηρθες..οσο για τις φωτο,κι εγω δεν εβλεπα κατι και νομιζα οτι κανατε πλακα..παω να δω κι επανερχομαι με σχολια!
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Kαλως ηρθες κι απο την κοκερινα Scarlett!
Κουκλος ο Εκτορας! Τα πιο ομορφα κουταβια με το πιο γλυκο βλεμμα!!!
καλες βολτες και πολλα τρεξιματα!!!!!! :) :)
 
Last edited:


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
γεια σας κι απο μενα!!!! ειναι πανεμορφος ο μικρος, ειχα κι εγω κοκερ καποτε!!! πολυ ενεργεια....!!! να το ξερεις!!!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kαλώς ήρθες, ο κοκερίνος είναι κούκλος!!! Στον επάνω όροφο μένει ένα κόκερ και κάθε βράδυ που τον βγάζουν έξω γίνεται πανζουρλισμός από γαβγίσματα , βλέπει τις γάτες και τρελένεται ξυπνάνε τα κυνηγητικά του ένστικτα...Πρέπει να θέλουν πολύ εκτόνωση τα κόκερ έτσι δεν είναι;
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Kαλώς ήρθες, ο κοκερίνος είναι κούκλος!!! Στον επάνω όροφο μένει ένα κόκερ και κάθε βράδυ που τον βγάζουν έξω γίνεται πανζουρλισμός από γαβγίσματα , βλέπει τις γάτες και τρελένεται ξυπνάνε τα κυνηγητικά του ένστικτα...Πρέπει να θέλουν πολύ εκτόνωση τα κόκερ έτσι δεν είναι;
ναι! Δεν ειναι σκυλια του καναπε! Aν τους προσφερεις τη σωστη εκτονωση ειναι αγγελοι!
Επισης ρολο παιζει και ο τροπος αποκτησης...τα καλα και υπευθυνα εκτροφεια βγαζουν υπεροχους χαρακτηρες....
Ειναι μια φυλη που δυστηχως λογω μεγαλης ζητησης στο παρελθον "καταστραφηκε" απο τα puppy mills και βγηκαν απειρα δειγματα νευρικων σκυλιων που δαγκωνουν....
 


Εκτωρ

Member
18 Απριλίου 2011
10
0
Thessaloniki
Ευχαριστουμεεεεεεε...οσο για την ενεργεια το διαπιστωσα και εγω...απλα ακομα δεν μπορει να βγει εξω για ακομα 20 μερες μεχρι να κανει το αλλο εμβολιο:):)
μετα λιγο λιγο 8α τον βγαλω να μαθενει....και μετα συνεχεια βολτες...:):)
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Ευχαριστουμεεεεεεε...οσο για την ενεργεια το διαπιστωσα και εγω...απλα ακομα δεν μπορει να βγει εξω για ακομα 20 μερες μεχρι να κανει το αλλο εμβολιο:):)
μετα λιγο λιγο 8α τον βγαλω να μαθενει....και μετα συνεχεια βολτες...:):)
Τελεια! Και πολλη κοινωνικοποιηση για να αποκτα εμπειριες! με σκυλια μεγαλα και μικρα, ανθρωπους, παιδια και μεγαλους, θορυβους κλπ!
και παλι να τον χαιρεσαι!