Χαιρετω την σκυλοπαρεα!


shikabalas

New Member
14 Αυγούστου 2008
2
0
Γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα,εσας και τους σκυλους σας.Λεγομαι Δημητρης,ειμαι 16 ετων και μενω στο Πολυκαστρο Κιλκις.

Απο τα χερια μου εχουν περασει οταν ημουν μικροτερος 4-5 σκυλια,ενα μποξερ οταν ημουν πολυ μικρος(δεν το θυμαμαι καν,μονο σε φωτογραφιες το εχω δει),2-3 αδεσποτα που ειχε μαζεψει ο πατερας μου απο τον δρομο και τελος ενα ακομα μποξερ.Μου αρεσαν πολυ τα σκυλια,αλλα ποτε δεν ασχοληθηκα σοβαρα μαζι τους.

Εδω και 2 χρονια σχεδον δεν ειχα καποιο κατοικιδιο,αλλα εδω και λιγες μερες μου ξαναηρθε η ορεξη να αποκτησω εναν σκυλο!Ελπιζω να μαθω πολλα σε αυτο το φορουμ και να κανω την καλυτερη επιλογη.

Τα λεμεεεε.
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Δημήτρη χαίρε!

Να διαβάσεις το φόρουμ
Να μην διαλέξεις βιαστικά σκύλο.
Να συνυπολογίσεις ότι ίσως σπουδάσεις κάποτε και θα πρέπει να πάρεις τον σκύλο μαζί σου.

καλή ανάγνωση
 


shikabalas

New Member
14 Αυγούστου 2008
2
0
Κοιτα βασικα ο σκυλος θα ειναι για ολη την οικογενεια.Οποτε αν φυγω εγω αυτος μαλλον θα μεινει...
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Γειά σου και καλως ήρθες μεταξύ μας!!

Να συμπληρώσω τον Κοκόνι οτι θα πάς και φαντάρος...
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Γειά σου και καλως ήρθες μεταξύ μας!!

Να συμπληρώσω τον Κοκόνι οτι θα πάς και φαντάρος...
σωστό
αλλά τελικά θα μείνει στο πατρικό του ο σκύλος άρα το μόνο που ίσως πρέπει να πούμε είναι να μην μάθει μόνο εσένα ο σκύλος.
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Καλως ηρθες!!!:):)
Το πιο σημαντικο ειναι το θεμα των σπουδων..,αλλα και το οικονομικο καθως δεν εισαι ανεξαρτητος ..και το οτι μενεις με τους γονεις σου ,οπου θα πρεπει το σκυλι να ειναι επιθυμητο και απο αυτους..
Αν δεν εχουν προβλημα τοτε μια χαρα ..
Σκεψου καλα μονο την επιλογη σου!!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc