Χαιρετω το forum


giannis21r

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2013
234
2
Χαϊδαρι
Καλησπερα.Η αληθεια ειναι οτι παρακολουθω αρκετο καιρο το forum ως επισκεπτης αλλα μολις προσφατα αποφασισα να κανω εγγραφη.Συντροφος μου ενας Γερμανικος Ποιμενικος ο Ρομπι τωρα ειναι 4.5 χρονων.Ειναι ο δευτερος σκυλος στην οικογενεια και ο προηγουμενος ηταν της ιδιας ρατσας.Μας αφησε πριν 16 χρονια και επρεπε να περασουν 12 χρονια ωστε να αποφασισω να βαλω παλι σκυλο στη ζωη μου...αποτελεσμα οτι καλυτερο εχω κανει μεχρι στιγμη για εμενα...
 






DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
να σε καλωσορισω και εγω,βαλε μας καμια φωτο να το δουμε!
 




giannis21r

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2013
234
2
Χαϊδαρι
να σε καλωσορισω και εγω,βαλε μας καμια φωτο να το δουμε!
Εχω δημιουργησει αλμπουμ στο προφιλ μου αλλα θα ανεβασω και μια εδω
IMG_0042.jpg
αντε 2...
IMG_0038.jpg

Ευχαριστω και τα υπολοιπα μελη για το καλωσορισμα.
 






sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Καλώς ήρθες Γιάννη!
(γιατί δεν βλέπω την ερώτηση του εκατομμυρίου?)
Από που κρατάει η σκούφια του πανέμορφου σκύλου σου?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Ας την κάνει και κανάς άλλος :rolleyes:

Αν την κάνω εγώ, θα μπουν οι ίδιοι που μπαίνουν συνήθως και μόνο καλωσορίζουν, να πουν ότι τον πήρα από τα μούτρα.
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
για πες μας ρε γιαννη απο που πηρες το σκυλαρο; οχι οτι εχει σημασια πλεον...
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Να τον χαιρεσαι και καλως ηρθες! :)

4,5 χρονια μετα οτι και να πουμε για την πηγη αποκτησης του θα ειναι πολυ ετερεχρονισμενο οποτε θα πω οτι μακαρι να μην εχεις στηριξει πετ σοπ και γεννα ιδιωτη! :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Δεν θα έχει σημασία, να ενημερωθεί για κάτι που ίσως και να μην το ξέρει, για να μην το κάνει πχ στο μέλλον, ή για να μπορεί να το πει και αλλού;
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Ενώ αν το πούμε 2 μήνες μετά την απόκτηση περιμένουμε να το στείλει πίσω με κορδέλα?
Αν το λες σε μένα, δεν αναφέρθηκα πουθενά στον συγκεκριμένο σκύλο.
 




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Ενώ αν το πούμε 2 μήνες μετά την απόκτηση περιμένουμε να το στείλει πίσω με κορδέλα?

Οχι βεβαια αλλα μεσα στα 4,5 χρονια ισως και να εχει πεσει κατι στην αντιληψη του περι σωστης αποκτησης σκυλου, να εχει αναθεωρησει καποιος αποψεις, να εχεις φαει σκ...α με το κουταλι απο την λαθος επιλογη του, να 1,2,3,4.....
 


giannis21r

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2013
234
2
Χαϊδαρι
Λιγο περιεργη η ιστορια του σκυλακου.Ενας γνωστος μου εχει φιλο εκτροφεα και του το χαρισε επειδη εχει κρυψορχια.Δεν ειχε ομως το απαιτουμενο χρονο για σκυλο και αποφασισα να τον κρατησω εγω.Αποτελεσμα να βγει ενας εξαιρετος σκυλος και ως χαρακτηρας και ως φυλακας και καθε φορα που τον βλεπει να μετανιωνει που δε τον κρατησε....
 


giannis21r

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2013
234
2
Χαϊδαρι
Και εαν ειναι κατι που εμαθα καλυτερα αυτα τα 4,5 χρονια που ο σκυλος αυτος μενει μαζι μου,κοιματε μαζι μου,τρωει μαζι μου ειναι οτι εαν στο μελλον αποφασισω να εχω και αλλο σκυλι αυτο θα ειναι καποιο αδεσποτο.Δε με απασχολει πλεον εαν ειναι καθοροαιμο η μη....Μπορει πιο παλια οντως να ειχα αυτο το βιτσιο να θελω το σκυλι μου να ειναι με χαρτια και ολα τα συναφη.Αλλα οχι πλεον.Εχω αναθεωρησει ολες τις αποψεις μου γυρω απο αυτο το θεμα και δεν ειμαι διαθετιμενος να δωσω λεφτα να παρω σκυλο.Μακαρι να γινει κατι και να μην υπαρχουν ποτε ξανα αδεσποτα και τοτε να αναγκαστω να στραφω σε εκτροφεα....
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
καλα εγω βεβαια στο ποστ μου εννοω οτι δεν εχει σημασια πως τον απεκτησες δεδομενου οτι εγινε,οχι ομως οτι ειναι ανωφελο να ενημερωθεις αν και απο οτι βλεπω δεν χρειαζεται μια χαρα τα λες!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc