Χαιρετώ την παρέα!!!


pumis

Member
24 Μαρτίου 2010
11
0
www.facebook.com
Γειά σας παιδιά και καλώς σας βρήκα!!! Διαβάζω αρκετό καιρό το forum και είπα στον ευατό μ οτι κάποια μέρα έπρεπε να συστηθώ και να είμαι ενεργός σε όλα τα θέματα όσο μπορώ απο την μεριά μ!!
Με λένε Κύριλλο οσο παράξενο και αν σας φαίνεται το όνομα και έιμαι απο την όμορφη Καστοριά!
Έχω ένα κουτάβι Γερμανικό Ποιμενικό, 3 μηνών, και το όνομά του είναι Aragon .Eίναι αρσενικός και έχει πάρα πολύ ενέργεια και όρεξη για παιχνίδια και τρέλες. Είναι πολύ φιλικός με . . .;) όλους και του αρέσει να διαλύει και να δαγκώνει τα πάντα!:D
 

Attachments



stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Κύριλλε και Aragon καλώς ήρθατε. Ωραία τα ονοματά σας. Το μωρό είναι κουκλί. Αλήθεια το κρεββάτι είναι δικό του ? Όταν μεγαλώσει μάλλον θα είναι:) Καστοριά απίστευτο μέρος.
 








kathy_mgr

Member
9 Ιανουαρίου 2011
7
0
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καλώς τον Κύριλο και τον Aragon,

Ο Aragon είναι κούκλος......να τον χαίρεσαι!!!! Μ'αρέσουν τα "αεροπλανικά" αυτιά του.....Επίσης πιστεύω ότι ζεις σε μια από τις πιο όμορφες πόλεις της Ελλάδας....ζούσα και εγώ για 15 χρόνια στην Καστορία και γι'αυτό και πάντα την νοσταλγώ με αγάπη....
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Καλώς Ήρθατε!

Στην 2η φωτογραφία μήπως έχεις βάλει κανένα ανεμιστήρα από αριστερά και του ανεμίζει τα μαλλιά?

Όμορφος κούταβος!Να τον χαίρεσαι και να τον προσέχεις!
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc