Χαιρετώ την παρέα!!!


anasta23

Member
2 Φεβρουαρίου 2010
12
0
Κιλκίς
Χαιρετώ όλη την σκυλοπαρέα.Με λένε Αναστασία και μένω στο Κιλκίς.Εχω ένα μπουλντογκάκι την Μπρέντα η οποία είναι τώρα,περίπου ενός έτους.
Πριν από την κυρία αυτή,είχα τον Φρόντο ο οποίος δυστυχώς έφυγε από φόλα ξημερώματα 1 Μαρτίου 2009.Δεν μπορέσαμε να τον σώσουμε κι έτσι τώρα είναι αγγελάκι στον ουρανό:-(Δεν πρόκειται ποτέ να τον ξεχάσω!!!
Γενικά με τα σκυλιά έχει τώρα κανα δυο χρόνια που έχω δεθεί και δεν τα αλλάζω με τίποτα!!!
Είναι πολύ καλά φιλαράκια για τους ανθρώπους και πολύ πιστά.
Ελπίζω να βοηθηθούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις .
 




valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Καλως ηρθες αγαπη μου!
Λοιπον, η Αναστασια κ το αγορι της ειναι και γαμω τα παιδια, περασαμε μαζι τους ενα πολυ ομορφο ΣΚ στο Κιλκις.Οσο για την Μπρεντα δεν εχω λογια, απιστευτο σκυλακι ,πανεμορφη, χαδιαρα, μες στην καλη χαρα, ηθελε να παιξει με τον Μπλανκι αλλα ο δικος μου φοβοτανε...στην αρχη γιατι μετα κανανε καλη παρεα οι δυο τους.:):):)
Αναστασια ανεβασε φωτο της Μπρεντα να δουν και οι υπολοιποι ποσο ομορφη ειναι!!!
 


anasta23

Member
2 Φεβρουαρίου 2010
12
0
Κιλκίς
Ε όχι ρε συ!!!!Δεν το πιστεύω!!!Οτι με το καλωσορισες θα με έβρισκες δεν το περίμενα!!!
Φιλάκια και από εμάς τους Βόρειους σε όλους.
Οποτε θέλετε το σπίτι μας είναι ανοιχτό να ξαναέρθετε:D
Θα προσπαθήσω να ανεβάσω καμιά φώτο της μικρής να την καμαρώσουν όλοι*agapoylas*
Απλά οι περισσότερες είναι στο κινητό μου και δεν έχω καλώδιο για τον η/υ.Θα δω ,αν μπορέσει να με βοηθήσει ο Νίκος.
 








Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Καλως ήρθατε και από εμάς και σίγουρα θα έχουμε υπέροχες σκυλοκουβέντες!!!!γαβ-γαβ!!!!Να χαίρεστε την κούκλα σας!!!!:)
 




anasta23

Member
2 Φεβρουαρίου 2010
12
0
Κιλκίς
Eυχαριστούμε πάρα πολύ για την υποδοχή\\:D/
Και σεις να χαίρεστε τα δικά σας σκυλοπαιδάκια.
Σας χρωστάμε φωτος και δεν το ξεχνάμε.
Εντός ολίγων ημερών ελπίζω.:)
 


















anasta23

Member
2 Φεβρουαρίου 2010
12
0
Κιλκίς
http://i577.photobucket.com/albums/ss219/atsou13/100_0328-1.jpg

Εδώ είναι 2 μηνών οταν την πήρα πρώτη μέρα.Πιο πρόσφατες θα προσπαθήσω να βάλω γιατί δεν βρίσκω το καλώδιο του κινητού για τον υπολογιστή.Μέχρι τότε υπομονη....!!!:D

Κι εσείς να χαίρεστε τα σκυλάκια σας.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc