Χαρίζεται η Φοίβη!


Status
Κλειδωμένο θέμα


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εννοείται gwgw! :p
Όσες περισσότερες αγγελίες προωθούμε σε όσα περισσότερα site μας το επιτρέπουν, τόσο το καλύτερο για όλα τα ζωάκια που ψάχνουν σπίτι!
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Μην την προωθήσεις.Την έχω προωθήσει και έχει βρει σπιτάκι!Εχουμε ραντεβού για αύριο.Αν στραβ΄ωσει κάτι θα σου πω. :D

ROTTIE said:
Εννοείται gwgw! :p
Όσες περισσότερες αγγελίες προωθούμε σε όσα περισσότερα site μας το επιτρέπουν, τόσο το καλύτερο για όλα τα ζωάκια που ψάχνουν σπίτι!
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Η Φοίβη υιοθετήθηκε σήμερα!!!

Από 2 καταπληκτικούς νεους ανθρώπους,πολύ ζωόφιλους.Το καλύτερο σπίτι νομίζω που έχω βρει ποτέ για σκυλάκι! :D

Σύντομα θα ητν επισκεφτώ και θα έχω και φωτό στο νέο της σπιτάκι.

Τυχερό σκυλάκι... :D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Μπράβο βρε Κλειαννά! =D>
Πολύ χάρηκα! Όντως τυχερό το μικρό!
Περιμένουμε σύντομα τις φωτογραφίες από το νέο της σπίτι!
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
ειδες που η μαμα και ο ντενις ειχαν δικιο!!

και αυτοι πηραν ομως μια κουκλα, που κατι μου λεει οτι θα εξεληχθει σε τρομερο σκυλι!!

παντως μπραβο σου για ολα αυτα που κανεις για αυτα τα ζωακια!!
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
να στε καλά...

εγώ είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι θα γίνει φοβερό σκυλί.Τόσα κουτάβια έχω φιλοξενήσει,και αυτή ήταν η πρώτη που δέθηκα τόσο πολύ.Τόσο συναισθηματικό σκυλάκι.Ηταν παρεούλα μου...

Ηταν πολύ δύσκολος ο αποχωρισμός.Αυτό είναι το μόνο κακό όταν φιλοξενώ αδέσποτακια.Σπαράζει η καρδιά μου όταν τα δίνω,ακόμα και αν ξέρω ότι πανε για καλό,σε ανθρώπους που θα τα αγαπουν... :cry:


sir-elric said:
ειδες που η μαμα και ο ντενις ειχαν δικιο!!

και αυτοι πηραν ομως μια κουκλα, που κατι μου λεει οτι θα εξεληχθει σε τρομερο σκυλι!!

παντως μπραβο σου για ολα αυτα που κανεις για αυτα τα ζωακια!!
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
η ΛΟΥΝΑ (ex Φοίβη) στο νέο της σπίτι...ΚΑΚΟΠΕΡΝΑΕΙ... :D

Η Φοίβη, που μετά από πολύ μεγάλη συζήτηση (γιατί εμένα μου άρεσε το Φοίβη), μετονομάστηκε σε Λούνα, είναι απίστευτη!! Είναι αξιαγάπητο διαβολάκι!!! Εξερεύνησε όλο το σπίτι, έφαγε,κοιμήθηκε και πάλι από την αρχή!! Ανάμεσα στα αλλα, αποφάσισε ότι το σπιτάκι της γάτας είναι δικό της, αλλά δε νομίζω να την πειράζει τη Μάρθα, γιατί έδειξε ιδιαίτερη προτίμηση στο καλάθι της Λούνα... Οπότε είχαμε ανταλλαγή!! Τώρα κοιμάται δίπλα μου!! Υπόσχομαι να βάλω φωτογραφίες σύντομα (γιατί τώρα έχω ένα μικρό προβληματάκι)!
Σε περιμένουμε όποτε θες να έρθεις να τη δεις!
__________________
TARA








 


Malamatenia

Well-Known Member
12 Ιουλίου 2007
199
0
Πωπω...τι γλύκα!!!
Τώρα την είδα εγώ!!!!
Μακάρι να είναι τυχερό!! :p
{Μα καλά ποιος μπόρεσε να την πετάξει?}
 




Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
''εεεεεπ!σας έλειψα!να μαι κ εγώ στο νέο μου σπίτι''


''μπορω να πω ότι έχω αρχίσει να συνηθίζω το τρόπο ζωής εδώ..χάδια,παιχνιδια,αγκαλιές όλη μέρα...''


''έχουν περάσει λίγες μέρες και όμως εγώ μεγάλωσα!είμαι κανονικό,άγριο μεγάαααλο σκυλί..γρρρρρρρρρρ''




''χμ,νύσταξα..ίσως να μαι και λίιιγο μωρό ακόμα..να κοιμηθώ καλύτερα...΄''

 




Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Εμένα να δεις πώς μου φτιάχνει τη μέρα η κοπέλα που την έχει κάθε φορά που μου στέλνει νέα της και φωτό!!!Μια τρέλλα παθαίνω!!!!Καθε μέρα μιλάμε σχεδόν!!!
Βεβαια ο έρωτας ο μεγάλος είναι με το φίλο της κοπέλας..Αυτός είναι το επίσημο αφεντικό της..Πολύ γελιο..Την εβγαλε Λούνα γιατί λεει οι βούλες της του θυμίζουν το φεγγάρι..Πολύ καλά παιδιά και οι 2!!!

Ακόμα με τις γατες δεν έχει πιάσει φιλίες γιατί τη φοβούνται οι χαζούλες,αλλά λεει προχθές κοιμήθηκε αγκαλιά με τη μια γάτα τους και μόλις βεβαια η γατα κατάλαβέ έφυγε τρέχοντας!!!χα χα χα

Φτύστε το παιδιά!!!!Μην το ματιάσουμε...

υγ:μόνο η τελευταία φωτό?????

ROTTIE said:
Κλειαννα μου έφτιαξες τη μέρα! :D
Η τελευταία φωτογραφία, ΟΛΑ τα λεφτά!
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Ωραια ειναι και συνονοματη η σκυλιτσα,παντως ειναι φοβερο που μερικα σκυλακια ειναι τοσο τυχερα...που ηταν και τι ελπιδες ειχε και που βρισκεται τωρα :D :D
 




x-origin

Active Member
17 Νοεμβρίου 2007
31
0
Αθήνα
ρε παιδια ειναι κουκλα ειναι απιστευη..πως μπορεσε ενα ανθρωπος να ριξει σε ντενεκε ενα πλασμα? :x :x :x

Να την προσεχετε ειναι γλυκα!!! :D :D :D
 




Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
τι σκυλαρος είναι αυτός?δικός σου?>??φτου φτου!!!

Luna,μαλλον...βρωμάει πολύ η αυρα μου!!!χα χα χα

x-origin said:
ρε παιδια ειναι κουκλα ειναι απιστευη..πως μπορεσε ενα ανθρωπος να ριξει σε ντενεκε ενα πλασμα? :x :x :x

Να την προσεχετε ειναι γλυκα!!! :D :D :D
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Εχεις δικιο σιγουρα πλεον θα μυριζεις σαν την σκυλομαμα - γατομαμα τους και γι'αυτο.Οχι οτι βρωμας.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU