Χαρίζεται πιτμπουλάκος


Status
Κλειδωμένο θέμα

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Βρέθηκε ο νεαρός των φωτό, Δευτέρα του Πάσχα, στην Νίκαια κοντά στο Κρατικό, δεμένος σε αλυσίδα, δίπλα από τις κούνιες.

Αυτές είναι οι μόνες πληροφορίες που έχω, συν του ότι δεν είναι τσιπαρισμένος.

Γίνονται προσπάθειες να βρεθεί ο ιδιοκτήτης, σε περίπτωση που έχει χαθεί, αλλά είναι πιθανότερο, να τον παράτησαν.

Οπότε, στο μεταξύ, προωθείται και προς υιοθεσία, από τον Αλέξανδρο που τον βρήκε και τον μάζεψε.

Οτι πληροφορία θέλετε, στον Αλέξανδρο και στο =======.

Καλή του τύχη :)


 
Last edited by a moderator:




συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Ποση ωρα καθομαι και τον χαζευω...Κατι μου εκανε αυτο το μουτρο!
Γιατι να μενω σε νησι, γιατι???
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Ποση ωρα καθομαι και τον χαζευω...Κατι μου εκανε αυτο το μουτρο!
Γιατι να μενω σε νησι, γιατι???
Ειναι οντως ξεχωριστος και εχει μουσουδα για ζουληγμα *agapoylas* Αν σε ενδιαφερει παντως πιστευω μπορουνε να στον στειλουνε!!
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
παω και αυριο να τον παρω δεν ειναι αυτο το θεμα!!Το κολλημα μου εμενα ειναι αλλου..ταξιδευω 3-4 φορες το χρονο με αεροπλανο και ειναι δυσκολο για μενα να εχω μεγαλοσωμη φυλη..και επισης καθε Σεπτεμβρη μετακομιζω σε αλλο νησι λογω δουλειας..(εκπαιδευτικος με λιγα χρονια προυπηρεσιας...)!Ελπιζω καποια στιγμη να τελειωσει αλλο αυτο το περα δωθε..
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Δυστυχώς δεν ξέρω άλλες πληροφορίες για τον κύριο.

Στον Αλέξανδρο παιδιά, στον Αλέξανδρο :)
 


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
παω και αυριο να τον παρω δεν ειναι αυτο το θεμα!!Το κολλημα μου εμενα ειναι αλλου..ταξιδευω 3-4 φορες το χρονο με αεροπλανο και ειναι δυσκολο για μενα να εχω μεγαλοσωμη φυλη..και επισης καθε Σεπτεμβρη μετακομιζω σε αλλο νησι λογω δουλειας..(εκπαιδευτικος με λιγα χρονια προυπηρεσιας...)!Ελπιζω καποια στιγμη να τελειωσει αλλο αυτο το περα δωθε..
Νομιζω ειναι και banned στην Aegean... Αλλα και το δικο σου πρεπει να ειναι στην λίστα γιατιν εχει πλακουτση μουσουδα! ε;
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981