Χαρίζετε Καυκάσου


maggy-mia

New Member
3 Δεκεμβρίου 2008
1
0
HELP I need a really good home for a four month old cafcasou(spelling?)I am away from home a lot and cannot look after him. He is lovely and sweet natured but be warned, he is growing so will need a lot of space. PLEASE help me find a good home for him, Tel Greece 6946286235 :(

.....................................................................................................................................

Please , if you intend το continue your attendance in the forum beyond this post , I would request you write in greek.

Thank you! admin
 


arkos

New Member
26 Αυγούστου 2008
4
0
γεια σου maggy.Ενδιαφερομαι ειλικρινα για το κουταβι διοτι ειμαι ηδη κατοχος σκυλου της ιδιας φυλης.Ζω σε νησι και διαθετω χωρο 6 στρεμματων.Πριν απ'ολα ομως θα ηθελα να δω μια φωτο του σκυλου-οσο το δυνατον συντομα και οσο το δυνατον πιο προσφατη -διοτι στο παρελθον απο παρομοια αγγελια εχω εξαπατηθει πολυ ασχημα.Ευχαριστω και το τηλ. μου ειναι 6977593870.
 


caucasian

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2008
77
0
kilkis
καλησπερα αρκο ειμαι και εγω κατοχος ιδιας ρατσας.θα ηθελες να κανουμε κουβεντα σχετικα με την ρατσα:rolleyes:
 


arkos

New Member
26 Αυγούστου 2008
4
0
καλησπερα caucasian .Δυστυχως καθημερινες εργασιμες δεν εχω την πολυτελεια χρονου για τετοιες συζητησεις.Ευχαριστω παντως για την προσκληση σε συζητηση και πιθανων να την κανουμε σε καποια αργια.Προς το παρον εχεις τους χαιρετισμους μου!
 


arkos

New Member
26 Αυγούστου 2008
4
0
καλησπερα caucasian και χρονια πολλα!Ειδα τις φωτο του σκυλου και ειναι πραγματι εντυπωσιακος και να σου ζησει.Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις την προελευση του?
 






arkos

New Member
26 Αυγούστου 2008
4
0
εννοω να μου πεις απο ποιον το απεκτησες(εκτροφεας-ιδιωτης-πολη κ.τ.λ.):)διοτι ενδιαφερομαι και μου αρεσε πολυ ο δικος σου
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.847
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981