καλουδια για σκυλια που δεν βρισκεις ευκολα


bella_gr

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2014
379
254
dog-place.blogspot.com
η καλυτερη εποχη του χρονου ξαναφτασε. ενα σωρο καλουδια για σκυλια στα σουπερμαρκετ, που δεν βρισκεις τον υπολοιπο χρονο στα αστικα κεντρα. πχ, εντερα αρνιου, κεφαλια αρνιου/κατσικιου, ποδαρακια αρνιου...οσοι πιστοι προσελθετε.
 
  • Like
Reactions: marytherion


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
286
254
KORYDALLOS
η καλυτερη εποχη του χρονου ξαναφτασε. ενα σωρο καλουδια για σκυλια στα σουπερμαρκετ, που δεν βρισκεις τον υπολοιπο χρονο στα αστικα κεντρα. πχ, εντερα αρνιου, κεφαλια αρνιου/κατσικιου, ποδαρακια αρνιου...οσοι πιστοι προσελθετε.
κεφαλάκια στα χασάπικα της γειτονιάς μου όλο το χρόνο έχει μάλιστα ένα από αυτά τα κατεψυγμένα τα έπαιρνα μισό ευρώ! πώς τα δίνεις στο σκύλο σου? ωμά,βραστά,πώς? τι μέρος?
 


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
286
254
KORYDALLOS
κεφαλάκια στα χασάπικα της γειτονιάς μου όλο το χρόνο έχει μάλιστα ένα από αυτά, σε κατεψυγμένα τα έπαιρνα μισό ευρώ! πώς τα δίνεις στο σκύλο σου? ωμά,βραστά,πώς? τι μέρος?
 


bella_gr

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2014
379
254
dog-place.blogspot.com
δυστυ
κεφαλάκια στα χασάπικα της γειτονιάς μου όλο το χρόνο έχει μάλιστα ένα από αυτά τα κατεψυγμένα τα έπαιρνα μισό ευρώ! πώς τα δίνεις στο σκύλο σου? ωμά,βραστά,πώς? τι μέρος?
δυστυχως οι χασαπηδες εδω περα λενε οτι δεν τους τα δινουν τα σφαγεια κλπ. μπουρδες, τεσπα. ωμα τα δινω, ποτε κοκκαλο μαγειρεμενο, το δινω ολοκληρο, με τα ολα του. με δοντια, ματια, γλωσσες, φουλ αηδια. πρωτη φορα που τους εδωσα δεν ηξεραν τι να το κανουν. μετα απο λιγη ωρα καταλαβαν οτι τρωγεται...
 
  • Haha
Reactions: marytherion


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight