Χαριζω και δινω σε μιση τιμη φαρμακα για ηπατοπαθεια και cushing


lexy

Well-Known Member
28 Μαϊου 2011
110
18
Χαριζω ή δινω σε μιση τιμη τα εξης φαρμακα για ηπατοπαθειες/cushing

Χαριζω:

1) 15 tabs Denosy 425 -αγορασμενα απο e-bay (τα 30 tabs τιμη 50ευρω)-ληξη 8/2018

2) 21 tabs Hepatosil plus 250/30 -αγορασμενα απο κτηνιατρειο (τα 30 tabs περιπου 38 ευρω)-ληξη 1/2019

3) Αθικτο κουτι hepatiale forte 40 tabs (14.50 αγορα απο κτηνιατρικη)-ληξη 2/2018

4) Ανοιγμενο κουτι Silybum 100gr Marianum της εταιριας canvit /σκονη γαιδουραγκαθου. (το κουτι των 150gr απο κτηνιατικη 11.70 ευρω).


-Δινω σε μιση τιμη αθικτο κουτι Vetoryl 10mg 30 tabs (αγορα 58.60 απο κτηνιατρικη)-ληξη 11/2018

-Δινω σε μιση τιμη ανοιγμενο κουτι σκονης ALOE VERA 80gr της εταιριας canvit (αγορα απο κτηνιατρικη 58.60).-ληξη 17/6/2018. Απο τη συσκευασια λειπουν περιπου 2 μεζουρες των 2.5γρ εκαστη (δηλαδη 6 γρ max)

Για τα φαρμακα που ειναι αγορασμενα απο την κτηνιατρικη υπαρχει και αποδειξη αγορας.

Ολες οι ταμπλετες των ανοιγμενων κουτιων (denosyl, hepatiale και hepatosil ειναι αεροστεγως κλεισμενες σε καρτελες αρα δεν εχουν αλλοιωθει λογω του ανοιγματος του κουτιου.

Παρακαλω τους ενδιαφερομενους να προμηθευτουν φαρμακα που εχουν πραγματικα αναγκη και θα χρησιμοποιησουν ωστε να μην τα στερησουν απο αυτους που τα εχουν πραγματικα αναγκη.

Οποιος ενδιαφερεται παρακαλω να επικοινωνησει με γραπτο μηνυμα(οχι κληση) στο 6936307125( γραφοντας για ποιο ή ποια φαρμακα ενδιαφερεται) ή στο μειλ [email protected]. Η παραλαβη θα γινεται απο τον σταθμο Πευκακια.Παρακαλω οποιος μπορει να προωθησει την ανακοινωση και σε αλλες φιλοζωικες σελλιδες ή να μου προτεινεται καποιες σελλιδες στο facebook γιατι οι πιο πολλες δεχονται μονο αγγελιες για αδεσποτα...και δεν ξερω που να το αναρτησω.
 
  • Like
Reactions: Sofouli


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Τη θυμάμαι (σχετικά) την ιστορία σας, υποθέτω ότι κατέληξε, λυπάμαι πολυ...

Δεν ξέρω συγκεκριμένες φιλοζωικές στην Αθήνα να σου προτείνω, αλλά οι ίδιες οι φιλοζωικές μπορεί να τα χρειάζονται. Θα πρότεινα να στείλεις στα inbox τους στο fb, ζητώντας τους ότι δε χρειάζονται να το δημοσιευσουν.
 
  • Like
Reactions: mareco and Eroe


lexy

Well-Known Member
28 Μαϊου 2011
110
18
Τη θυμάμαι (σχετικά) την ιστορία σας, υποθέτω ότι κατέληξε, λυπάμαι πολυ...

Δεν ξέρω συγκεκριμένες φιλοζωικές στην Αθήνα να σου προτείνω, αλλά οι ίδιες οι φιλοζωικές μπορεί να τα χρειάζονται. Θα πρότεινα να στείλεις στα inbox τους στο fb, ζητώντας τους ότι δε χρειάζονται να το δημοσιευσουν.

Ναι δυστυχως το εχασα και μετα απο 2 μηνες "εφυγε" και το δευτερο σκυλακι μου που ηταν 13 χρονων. Επεσε σε κωμα μετα απο πολλα εγκεφαλικα που επαθε σε διαρκεια 3 μηνων, ενω ειχε και μεγαλο ογκο στη θωρακικη χωρα (που το εμαθα λιγο πριν το τελος). Ναι εχω κανει ποστ σε αρκετες σελλιδες στο fb και περιμενω. Ευχαριστω για την προταση και υγεια σε οσα ζωακια εχεις.