Χειροποίητα δερμάτινα λουριά


lampos

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2012
68
1
Διαβάζοντας παλιότερα αυτό το thread είχα βρει από κάποιο από τα links καταστημάτων αυτό το περιλαίμιο.

773.jpg

Είχα κατεβάσει την εικόνα για να θυμηθώ να το ψάξω πάλι αλλά ξέχασα ποιο είναι το site.. Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω αυτό το είδος δέρματος; Αν προσέξετε είναι μαλακό δέρμα. Όχι όπως τα υπόλοιπα.

Άκυρο!! Το βρήκα!!
 
Last edited:


Judy Garland

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
89
0
MOMPSO

έχει ειδή ιππασίας αλλά κάνει και λουριά για σκύλους,
έχει αρκετά καλές τιμές 8 ευρώ το λουρί και 8-16 τα κολάρα,
το κάνει στα μέτρα του σκύλου αλλά δεν τα βρήκα στην σελίδα του
και δεν πουλάει ζώα...
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Equus leather.Ισως κομματακι ακριβο, σιγουρα ομως απο τα καλυτερα.Κατι ξερει ο Castor...
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Φίλος γερμανός, κάτοικος Ελλάδας, που μας έχει μυριστεί για τα "πειραγμένα" μας μυαλά μου έστειλε σήμερα το μεσημέρι ένα link από το φατσοβιβλίο με κολάρα (και όχι μόνο) που φτιάχνει μια φίλη τους. Το χάζεψα, το ξαναχάζεψα, είδα κι ένα φαρδύ κολάρο που δεν ξέρω αν θα έκανε στο Σωτηράκη του mareco. mareco κοίτα! Είναι αρκετά φαρδύ?φαρδύ κολάρο.jpg

Έχει κι άλλα πραγματάκια (και κάτι μαραφέτια για ιχνηλασία αλλά ούτε που κατάλαβα τι είναι ή σε τι χρησιμεύουν...).

Βάζω απευθείας link από το facebook ωστε αν σε κάποιον γυαλίσει κάτι να μπορει να επικοινωνήσει. Από τιμές δεν εχω ιδέα (ακόμα) τι παίζει. Η συνεννόηση στα αγγλικά, μου είπε ο Γερμανός ότι, ειναι άνετη.

Leather Collars