Χωρίς σχόλια...


sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
Ρε φιλαράκια να ρωτήσω κάτι , αντί να έχετε εδο μέσα αυτούς τους διαξιφισμούς , ποιος εχει των καλλίτερο σκύλο- η ποιος έχει πάρει της περισσότερες διακρίσεις και της καλλίτερες. ( θα κατέβη κανένας από εσάς στην έκθεση του ομίλου; ) \\:D/
 




Dogo

Well-Known Member
11 Μαϊου 2007
307
0
Φίλε sexbistol που καταλαβαίνεις σε αυτό το θέμα να γίνεται λόγος για σκυλιά;

:rolleyes:
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Εσύ Παναγώτη δεν βαρέθηκες να ρωτάς το ίδιο πράμα συνεχεια??? ;)

Εγώ θα παο :

1) ARKS CLUB CHAMPIONSHIP

In Sunday 27th September 2009. in Paracin Rottweiler Association clubs Serbia is organizing the first Club Championship Klubsieger ARKS.

Judge: Uwe Petermann ADRK


2) 12-Klubsieger-Zuchtschau

на Национален клуб Ротвайлер

National rottweiler club Bulgaria

03 /10/2009


Juge : FRANZ SHAAF President of Holand rottweiler club


Θα έρθει κανεις?



Να παο και χαβούζα πολύ χιλόμετρο τα μου πέσει ίσος έρθω στον "Στελάρα" που είναι και φιλαράκι μου!!! ;)
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Φίλε sexbistol που καταλαβαίνεις σε αυτό το θέμα να γίνεται λόγος για σκυλιά;

Στο sab με τα dogo κίνηση μηδέν το κλείσαμε το "μαγαζάκι" η θα βάλτε πάλι κανένα video από "έκθεση κυνομαχία" μπας και γράψει κανεις τίποτε...
η θα πάρετε όλη σας Rottweiler και ελάτε εδώ να μαλώνουμε (γράφουμε εννοώ) παρέα!!!
 




Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Στο sab με τα dogo κίνηση μηδέν το κλείσαμε το "μαγαζάκι" η θα βάλτε πάλι κανένα video από "έκθεση κυνομαχία" μπας και γράψει κανεις τίποτε...
η θα πάρετε όλη σας Rottweiler και ελάτε εδώ να μαλώνουμε (γράφουμε εννοώ) παρέα!!!
Το ενδεχόμενο οι dogueros να μιλάνε μόνο όταν έχουν κάτι να πούν δεν σου πέρασε απ' το μυαλό?
Τι διάολο... τόσο κοσμογυρισμένος είσαι!
:p

Υ.Γ.: Απ' τα Ρότβαϊλερ περάσαμε οι περισσότεροι ή κάποιοι από εμάς! Τι να κάνουμε... μας πέφτουνε "λίγοι" σαν σκύλοι!
:p
 
Last edited:


sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
Εσύ Παναγώτη δεν βαρέθηκες να ρωτάς το ίδιο πράμα συνεχεια??? ;)

Εγώ θα παο :

1) ARKS CLUB CHAMPIONSHIP

In Sunday 27th September 2009. in Paracin Rottweiler Association clubs Serbia is organizing the first Club Championship Klubsieger ARKS.

Judge: Uwe Petermann ADRK


2) 12-Klubsieger-Zuchtschau

на Национален клуб Ротвайлер

National rottweiler club Bulgaria

03 /10/2009


Juge : FRANZ SHAAF President of Holand rottweiler club


Θα έρθει κανεις?



Να παο και χαβούζα πολύ χιλόμετρο τα μου πέσει ίσος έρθω στον "Στελάρα" που είναι και φιλαράκι μου!!! ;)
Εμείς ρε φίλε δεν έχουμε τόσο καλά σκυλιά να έρθουμε, πάμε αιδώ γύρο γυρο ,αν το υποτιμάς και το λες χαβούζα μπράβο.
.
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Εμείς ρε φίλε δεν έχουμε τόσο καλά σκυλιά να έρθουμε
Ισα ,ισα φοβάμαι και το ανταγωνισμό και θα παο στα εύκολα ,δεν κρίνει Keit φέτος αλλα τα το παλέψω;)

Από αλλου δανειστικά την φράση,αλλα αν δεν απαιτούμε το λεκανοπέδιο Αττικής εδώ πάνω το λένε χαβούζα για αυτό και το έγραψα,;)


Στις χαβούζες και τις τρύπες, ο καθένας με τους φίλους του και με ένα καλό κρασάκι.
 


diablo2

Well-Known Member
22 Νοεμβρίου 2007
148
0
ti εγινε ρε πεδια δυο μερες εληψα και το κανατε μπουρδελο χαχαχαχα
νταστουκο εχεις βαλθει να κανεις φιλους βλεπω εεεεε ατημουλικο δικος μου ειναι αυτος μαλλον χοχοχοχο πες τα πια με τους χαμουτζιδες ολο λογια ειναι κανουν και εκθεση και θελουν να παμε κιολας βρε ουυυυυυυυστ
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
"Στριγκ-αϊάδας" συνέχεια… (και είχανε μείνει με τα pop corn στο χέρι οι τηλεθεατες περιμένοντας εναγωνίως τα νέα επεισόδια της τηλενουβελας!)

Στο νέο κύκλο επεισοδίων ο δάσκαλος Χοσέ Αρμάνδο/ Dasty θορυβημένος από την συμπεριφορά του ατίθασου Δον Ροδόλφο Πενιαρεάλ/Diablo2, δηλώνει πως η προτίμηση του στη σκελέα (δείγμα ακραιφνούς αντρισμού) είναι αδιαμφισβήτητη και αδιαπραγμάτευτη.
Στη συνεχεία ο Δον Ροδόλφο Πενιαρεάλ/Diablo2 θα δηλώσει και αυτός πως δεν δέχεται κουβεντα πάνω στο θέμα "σκελέα" και τέλος οι δυο άντρες θα κονταροχτυπηθουν στις εικονικές χαβούζες της Ανδαλουσίας, ξεπλένοντας με αίμα, δάκρυα και ιδρώτα τις στριγκο-συκοφαντίες!

Τελικά ποιος την έχει μεγαλύτερη …τη σκελέα?

Η συγκλονιστική συνέχεια στις οθόνες σας προσεχώς…


Αγόρια και κορίτσια, ενηλικιωθήκατε εδώ και 15 χρόνια minimum, σας πέσανε τα μαλλιά, κάνατε κοιλιές, γίνατε μαμάδες και μπαμπάδες και μυαλό δεν βάλατε.

Μέχρι πότε θα γελάει ο κόσμος με την κατάντια των Rottweilerαδων?
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Και επειδή κάθε τηλενουβελα που σέβεται τον εαυτό της περιέχει τουλάχιστον μια πρωταγωνίστρια εστω τυφλή (βλ. Εσμεράλντα), εστω στερημένη (βλ. Χουάνα η Παρθένα), εστω ορφανή (βλ. Μαρία της γειτονιάς), δεν γίνεται να είμαστε εμείς très banal!

«Αφού λοιπόν ξέπλυνε την προσβολή του στριγκ,ο μεγαλοεκτροφεας χαμηλοκωλικων Δον Ροδόλφο Πενιαρεάλ/ Diablo2, άρχισε να καυχιέται για το κατόρθωμα του (ειχε τελικα την μεγαλυτερη ...σκελέα), στην ασυμβίβαστη Μαριμάρ/ROTTIE. Αυτη εκπληκτη, τον κοίταξε με περιφρόνηση και σηκωθηκε να φυγει. Αυτός έτρεξε ξοπίσω της φωνάζοντας «Στασου μυγδαλα», αλλά εκεινη δεν γύρισε να τον κοιτάξει.

Θορυβημένος από την απόρριψη της πανέμορφης Μαριμαρ/ ROTTIE (αφού το γράφω που το γράφω το σενάριο, να μην ευλογήσω τα γένια μου?) αποφάσισε να μαζέψει τα κομμάτια του κατακερματισμένου του εγωισμού και να τραγουδήσει (ας βάλουμε και μια νότα μιούζικαλ στην σαπουνόπερα) το γνωστό άσμα/άσθμα του λαϊκού αοιδού Πασχαλη Τερζη «Τι Θα Λες», προσαρμοσμένο στις καταστάσεις της σειρας:

«Θελο να ξερο τι θα λες
χορίς εμαινα τι θα κάνοις,
στις μωναξειάς σου τις στειγμες
στο άδυο Sub σαν θα με ψάχνης»

Τι να λέω, αγαπητέ Diablo2?
Σας εξηγώ γιατί έχουμε προσφέρει άφθονο γέλιο σε όσους μας παρακολουθούν.
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Η λίγη δόση ειρωνείας που είχε αντίστοιχη σε ειρωνεία του κολλητού σου που την κάνει την ερώτηση!!!!:cool:
δεν ξερω τι γινεται στο χωριο σου αλλα στο δικο μου! ουτε γερμανικα ξερουμε ουτε πως δουλευουν οι εκθεσεις στο εξωτερικο. sorry κιολας



και εσύ έχεις βλέμμα αγελάδας αλλα τι να κάνουμε:D

(e αν εννοούσες την κατάθλιψη τις λεχώνας συνήθως την παθαίνουν η μαμάδες εμείς η μπαμπάδες απλά πεθαμέ στα σύννεφα)
τα ελληνικα μας εχουν βελτιωθει ταμαλα !μπραβο μπραβο
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
δεν ξερω τι γινεται στο χωριο σου αλλα στο δικο μου! ουτε γερμανικα ξερουμε ουτε πως δουλευουν οι εκθεσεις στο εξωτερικο. sorry κιολας
http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=1391

Σαν πρώην moderator του forum θα έπρεπε να ήξερες για αυτό το tred???;)

τα ελληνικα μας εχουν βελτιωθει ταμαλα !μπραβο μπραβο
http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp

αν και μου έγιναν και άλλες πρότασης εγώ είμαι πιστός στο δικό σου μεταφραστή;)


ευχάριστο και πάλι!!!:)
 




DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
E ναι καλή μου ,το τιμητικά,:D:D:D

και εγώ νόμιζα πως θέλατε πάλι να πουλήσετε κανένα papa οποτε σας πρόλαβα :p:p;)

σε βοήθησα να καταλάβεις τι σημαίνει όμως etci δεν είναι???:D
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Δεν νομίζω να τον βοήθησες.
Στο γλωσσάρι που ανέβασα δεν αναφέρεται ο χαρακτηρισμός VV αλλά ο VVN
VVN – (Vielversprechend) This rating stands for "very promising" (puppy class only)
Νormal ακόμα και για κάποιον που το διάβασε (και είναι τελείως άσχετος), να μην μπορεί να ερμηνεύσει τον VV ?? Για μένα ναι.
Οπότε ακολούθα την συμβουλή σου στο τέλος του ίδιου thread:

Όλα είναι σωστά ,
εννοούσα ότι κάποιοι θα έπρεπε να το διαβάσουν
... πρίν καταφερθείς εναντίον όλων:
-απλών μελών που ρωτούν την ερμηνεία ενός χαρακτηρισμού
-εκτροφέων ότι "πουλάνε παπάδες πάλι" για τους οποίους πολύ χρήσιμη θα ήταν μία διευκρίνηση για το τί εννοείς.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Θα ήθελα επίσης, μιάς και κατηγορήθηκα για μεροληψία υπέρ του celius (ενώ επανειλημμένα και δημόσια έχω δηλώσει την αποστροφή μου για την συμπεριφορά celius - diablo) ...

... την αμερόληπτη γνώμη των υπολοίπων (πρώην) συμμετεχόντων στην συζήτηση και ορθώς κατακρίνοντων της συμπεριφοράς αυτής Pixi και Falko ... για την δική σου.

Εκτός και αν δεν μας πειράζει πλέον να είμαστε και υπόλογοι στον οποιοδήποτε παρανοικό βαλθεί να ειρωνευτεί, να παίξει, και να ισοπεδώσει τα πάντα :

Ηπα μια να το ξανατραβήξω 9.5 χρόνον αλλα τα ήτανε μεγάλη ειρωνεία ως προς νεότερους "multi"CHZTP που στα video τους φαίνεται ότι έχουν τεσσάρα πόδια μονο και στέκονται πάνω σε αυτά με μεγάλη επιτυχία!
Αχ τι τελια και τους δυο τους έχω φίλους στο Facebook ένας μεσολάβησε και σε μια αγορά σκύλου που έκανα !!!
Λέτε να παο???
Point sistem σου έρχομαι!!!
... είτε είναι επώνυμος είτε ανώνυμος είτε "φίλος" είτε εχθρός μας ...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981