ΨΕΜΑΤΑ όλα...




Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Καλα και συ μην κανεις ετσι...
Δεν ειπε κανεις οτι ολοι οι Ναξιωτες ειναι κτηνοβατες...
 




mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Καλα και συ μην κανεις ετσι...
Δεν ειπε κανεις οτι ολοι οι Ναξιωτες ειναι κτηνοβατες...
Δεν είναι κτηνοβάτης σ' αυτήν την περίπτωση. Ο σκύλος είναι ανθρωποβάτης!
 






Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Δεν είναι κτηνοβάτης σ' αυτήν την περίπτωση. Ο σκύλος είναι ανθρωποβάτης!
χαχΑχΑχΧΑχαΧΑΧΑχΑ
σωστα

ξερεις τι κοροιδεμα τρωω στο σχολειο ?
ε καλα...τα κωλοπαιδα στα σχολεια παντα ετσι εκαναν...εδω καθονται και πλακωνονται για τα ποδοσφαιρα την επομενη του τσαμπιονς λιγκ..
πες του και συ ενα "εισα ανωριμος και σε οικτηρω" και τελειωσε η υποθεση.
παιχτο υπερανω, μη μασας!!!:cool:
 


roudias_7

Well-Known Member
10 Αυγούστου 2012
95
8
χαχΑχΑχΧΑχαΧΑΧΑχΑ
σωστα


ε καλα...τα κωλοπαιδα στα σχολεια παντα ετσι εκαναν...εδω καθονται και πλακωνονται για τα ποδοσφαιρα την επομενη του τσαμπιονς λιγκ..
πες του και συ ενα "εισα ανωριμος και σε οικτηρω" και τελειωσε η υποθεση.
παιχτο υπερανω, μη μασας!!!:cool:
τους λεω παλιανθρωπους ολους λιγοι ειναι παρεα μου μονο αυτοι που σεβονται τα ζωα.....
δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα οταν χαϊδεύεις ενα σκυλακι πισω απο μια πορτουλα να ρχετε καποιος και να κλοτσαει την πορτα μονο και μονο για να μου την σπασει επιδει ξερει οτι δεν μ αρεσει να σκοτονουν τα ζωα
 


















ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
''ΜΥΘΟΠΛΑΣΙΑ''. Εχω γνωρισει ανθρωπους που δημιουργουν στο μυαλο τους ιστοριες, και τις αφηγουνται μετα ως γεγονοτα.
 


jimar

Well-Known Member
30 Νοεμβρίου 2012
46
75
απο Ναξο κι εγω....φετος ετοιμαζονται διακοπες , για πρωτη φορα παρεα με την Ηρα, Ναξιοι του φορουμ για πεστε κανενα tip για καραβια, παραλιες κτλ .

ευχαριστω
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Καλησπέρα! Αν και δε με λες και αντικειμενική όσον αφορά το νησί, πολύ καλή επιλογή! :D
Καταρχήν πες μου πότε περίπου θα πας και που θα μείνεις (εννοώ περιοχή) και εάν σε ενδιαφέρει να κινείσαι κοντά εκεί που θα μείνεις ή εάν θέλεις να γυρνάς.
Κατά δεύτερον τι σκυλί έχεις?
 


Donzouan

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2010
649
1
Κοίτα . Το νησί δεν είναι ούτε Μύκονος ούτε Πάτμος . Θα το έλεγα εντελώς ήσυχο μέρος για να ηρεμήσεις στις διακοπές , με το ντάπα-ντούπα να είναι εντοπισμένο και κάπως περιορισμένο .
Αγιο Προκόπιο αν δε κανω λάθος έχει μια κάποια ζωη (μπητσόμπαρα) , και η Χώρα εχει τέρμα στη παραλία προς το παρκιν του Δημαρχείου 2 μαγαζιά . Κατα τα άλλα , τυπικές κυκλάδες .
Εγω πήγα πέρυσι με μεγάλη παρέα φιλοξενούμενοι και πέρασα πολύ όμορφα λόγω παρέας . Τωρα αν ήμασταν 3 άτομα που πηγαίναμε πρώτη φορά , ε , ίσως ξαναπήγαινα με την οικογένειά μου καααααποτε .

προσωπικη γνωμη παντα ε , ισως επεσα και σε νταουν σεζόν (Αυγουστο πηγα)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU