Ψάχνω τόπικ












johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Και εμένα προσωπικά, μου αρέσει πολύ και αυτό:

Θέλω να ζευγαρώσω το σκυλάκι μου...
off-topic...

Αυτό αρέσει μάλλον και σε κάποιον γνωστό που... ένας φίλος του του ζήτησε να ψάξει για "γαμπρό", για την "μπουρμπουλίνα" του...:cool:
λες? για να "ξελαμπικάρει" και να βγάλουμε εμείς τα τσίγκινα σωβρακάκια?:rolleyes:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Νταξ...διάβαζα τόση ώρα "μπουμπουλίνα" κι ετοιμαζόμουν να σου στείλω ένα χεστήριο, ότι δεν καταλαβαίνω Χριστό απ'ότι λες...:flip::p
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Νταξ...διάβαζα τόση ώρα "μπουμπουλίνα" κι ετοιμαζόμουν να σου στείλω ένα χεστήριο, ότι δεν καταλαβαίνω Χριστό απ'ότι λες...:flip::p
Το παθαίνω κι εγώ, ουκ ολίγες φορές...:)
μην ξεχάσεις τη μαγκούρα, φεύγοντας, για να μη σκοντάψεις πουθενά!!!:D:p
 


saxter

New Member
20 Σεπτεμβρίου 2012
4
0
Έχω στείλει επανειλημμένως email προς τους διαχειριστές για διαγραφή του λογαριασμού μου. Μετά από αρκετές προσπάθειες ακόμα δεν έχει τακτοποιηθεί.Απαιτώ άμεσα να διαγραφεί ο λογαριασμός μου!!! Όχι απλά να μην είναι ενεργός, αλλά να διαγραφεί.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Χαίρετε,

Δυστυχώς δεν είχε φτάσει κάποιο μήνυμα από όσο μπόρεσα να δω σε εμάς, αλλά αυτό λιγότερη σημασία έχει (μπορεί να πήγε στα spams για κάποιο λόγο).

Το κυρίως ζήτημα είναι πως διαγραφές λογαριασμών, όπως και διαγραφές θεμάτων ή δημοσιεύσεων δεν γίνονται κατά παραγγελία. Όλα αυτά βρίσκονται στην διακριτική ευχέρεια των διαχειριστών για διάφορους λόγους.

Στις συζητήσεις μπορείτε να συμμετέχετε ή όχι, όπως επίσης μπορείτε να χρησιμοποιείτε τον λογαριασμό σας ή όχι.

Ένας από τους λόγους που δεν διαγράφονται λογαριασμοί εντελώς είναι διότι θα μπορούσε μετά κάποιος άλλος να χρησιμοποιήσει το ίδιο username (που πλέον θα ήταν διαθέσιμο) και να δημιουργήσει σύγχυση και πιθανά προβλήματα ακόμα και σε εσάς.

Δεν διαγράφονται, λοιπόν, λογαριασμοί.

Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε στην συμμετοχή σας!