άσπρα κόπρανα


netdevil

Member
24 Νοεμβρίου 2008
9
0
καλησπέρα καταρχήν σήμερα που πήγα να ταΐσω τον Τίτο τον είδα εξασθενισμένο κ αδιάθετο εκτός απο αυτά δεν είχε όρεξη κ δεv έφαγε τις κροκέτες ,αλλά μετά απο πίεση δικια μου (του τις έδινα μια-μια στο στόμα) τις έφαγε, έπειτα παρατήρησα ότι τα κακά του ήταν άσπρα.....στην αρχή ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να έφαγε τπτ αλλά στο μέρος που τον βάζω δεν μπορεί να φάει τπτ, έπειτα από μια ώρα τον πήγα στον κτηνίατρο κ διαπίστωσε οτι έχει δέκατα κ του έκανε ένεση αντιπυρετικό κ αντιβίωση μασ έδωσε κ χάπια αντιβίωση, μου είπε πιθανών να είναι ίωση, αλλά εγω εχω ακόμα την απορία γτ ηταν άσπρα τα κακα του… Ψάχνω στο ιντερνετ μήπως βρω κάτι αλλά τπτ
 






Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Θα ήταν καλή ιδέα...
Αν έχει όντως κάτι θα έχει λογικά ανεβασμένα λευκά και άλλες μη φυσιολογικές τιμές. Απλή διάγνωση με θερμομέτρηση μου φαίνεται πρόχειρη. Θερμοκρασία μετράς κι εσύ. Από κει και πέρα όλο και κάτι άλλο θα είδε ο γιατρός σου για να σε καθησύχασε...
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Άσπρα κόπρανα κάνουν συνήθως όταν φάνε κόκαλα. Αλλά δεν βλέπω κάποια άμεση σχέση με την περίπτωση εδώ. Εκτός αν έφαγε κάτι που δεν έπρεπε ενώ δεν τον έβλεπες?

Περαστικά και να είσαι σε επικοινωνία με τον γιατρό σου
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ο γιατρός διέγνωσε ίωση τι ίωση?
Από τι σου είπε ότι προέρχονται τα λευκα κόπρανα?
Τι σου είπε για την απώλεια της όρεξης για φαγητό?
Τι ακριβώς συμβαίνει?
Νερό πίνει?

Εγώ θα πρότεινα αντι να καθεσαι και να ψαχνεις στο ιντερνετ ,να του κανεις μια εξέταση αίματος και να πάρεις και άλλη μια γνώμη από κάποιο άλλο γιατρό.

Ψάχνω στο ιντερνετ μήπως βρω κάτι αλλά τπτ
Αλλωστε διάγνωση μέσω υπολογιστή δεν γίνεται και να εχουμε κάποιον γιατρο στην παρέα μας.
Oταν αρχίζουν οι γιατροί να πιθανολογούνε ...εγώ αυτά τα φοβάμαι..
Ευχομαι να πάνε όλα κάλα!!:)
 


netdevil

Member
24 Νοεμβρίου 2008
9
0
δεν μου είπε τι ίωση έχει, άλλα μου είπε ότι μπορεί να έφαγε κάτι κ να τον πείραξε,αυριο θα τον ξαναπάω οπως μου είπε να τον ξανακοιτάξει,απώλεια της όρεξης δεν εχει κ πολύ απλα δεν τρώει με την ιδια όρεξη που έτρωγε πριν πχ αν έτρωγε 80 γρ κροκετεσ τηα φαει τα 50 η θα τα φαει όλα αλλα με πίεση δικια μου η εκει που εκανε 1 λεπτο να φαει θα φαει σε 4 λεπτα νερο πινει μπολικο
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22