αγορα γαλλικου μπουλντογκ στην θεσσαλονικη


taison

New Member
9 Οκτωβρίου 2008
2
0
Καλημερα παιδια,
Ενδιαφερωμαι να αγορασω ενα γαλλικο μπουλντογκ απο ενα pet shop αλλα μετα απο αυτα που διαβασα στο forum φοβηθηκα λιγο,μπορει καποιος πιο εμπειρος να μου δωσει πληροφοριες απο που μπορω να βρω¨:-k
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Καλημέρα, καλώς ήρθες :)
Θα πάρεις τηλέφωνο στον Κυνολογικό Όμιλο Ελλάδας (ΚΟΕ) και θα ζητήσεις λίστα εκτροφέων. Άλλος τρόπος σωστός δεν υπάρχει.
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Χαίρομαι που διάβασες το φόρουμ πριν αγοράσεις από πετ-σοπ γιατί συνήθως γίνεται το αντίθετο..:(
Κάνε αυτό που είπε η Chloe.;)
 




puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Κι εγω που απευθυνθηκα οπως ειχα πει τοτε στον κοε..μου εδωσε 3 τηλεφωνα..
Μιας γυναικας που εκτρεφε παλια αλλα τωρα εχει σταματησει οπου και παλι το τηλ ειχε αλλαξει ιδιοκτητη..
Ενος που δεν υπηρχε καν..
Και τελευταιο οπως ειπε ο Denis του γνωστου εκτροφεα..
Εγω εστειλα pm στον taison μηπως θελει να του δωσω τα στοιχεια του αν και καταλαβαινω οτι του πεφτει λιγο μακρυα..
 


taison

New Member
9 Οκτωβρίου 2008
2
0
Καλημερα,
Μολις μιλησα με τον Γιαννη απο Σαλαμινα νομιζω ο ανθρωπος εχει πραγματικη αγαπη για αυτο που κανει, μαλλον θα χρειαστει να κατεβω κατω στην αθηνα πστευω οτι αξιζει τον κοπο.......:)
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Κοιταξε ο τροπος που ζει, συμπεριφερεται στα σκυλια του δειχνει οτι αγαπαει πολυ αυτο που κανει παρα την ηλικια του..εχει και 2 βοηθους πλεον για να τα βγαζει περα..
Φαινεται καλος ανθρωπος απ οσο τον εχω γνωρισει και ολοι λενε οτι εχει πολυ καλα σκυλια..κι εγω απο εκει εχω παρει..
Αν μπορεσεις καποια στιγμη και εχει γεννα κατεβα να δεις..δεν εχεις να χασεις τιποτα παρα βεβαια την ταλαιπωρια της μετακινησης..
και που ξερεις ισως φυγεις και με το νεο σου μωρακι..
 


Apkok

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2008
67
0
athens
και γω μιλησα με τον γιαννη που μου εδωσε ο puzzle!!!!!!και ειναι πολυ καλος ανθρωπος

ασχετο πηγα σημερα να παρω κατι παιχνιδακια για ενα γατο μια φιλης στο γνωστο pet shop...... και ειχαν ενα γαλλικουλι τελειο με 1 ματι χαλια ρωτησα τι εχει το ματακι του και μου λεει τπτα μωρε μια εγχειρηση του καναμε γιατι ειχε καποιο προβλημα σε 10 μερες θα ειναι περδικι φανταζομαι οποιος κακομοιρης/α το παρει τι αλλο θα τραβηξει......ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU