αμοιβη


Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
@Kodagoshe έλα τώρα, Κυριακή πάντα ειναι η ελεύθερη μέρα.. :ROFLMAO:

Ωραίος και ο δικός σου συνδυασμός, δεν λέω, αλλα απο τα λίγα που ξέρω, καλύτερα πρωτεΐνη απο υδατάνθρακας οπότε, φάε το κρεατάκι..
Αν και το κερασμένο δεν εχει θερμίδες, δεν το ξέρεις;; :p
 
  • Like
Reactions: LaCat and Orilis


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
@Kodagoshe έλα τώρα, Κυριακή πάντα ειναι η ελεύθερη μέρα.. :ROFLMAO:

Ωραίος και ο δικός σου συνδυασμός, δεν λέω, αλλα απο τα λίγα που ξέρω, καλύτερα πρωτεΐνη απο υδατάνθρακας οπότε, φάε το κρεατάκι..
Αν και το κερασμένο δεν εχει θερμίδες, δεν το ξέρεις;; :p
Χαχαχαχα λες ε; απαιτώ πακέτο και μια παστουλα γιατί αναφέρθηκα συγκεκριμένα στα τσοπανοσκυλα...πρόβλεψη όχι αστεία...μπουνους πόντους δεν εχω;:p

(Μην ανησυχείς κάθε μέρα ελεύθερη την έχω. Σήμερα είπα να το παίξω δίαιτα κ τσι:D)
 




spawn1917

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2016
68
36
36
Hmiaimakius Kouklakius Ellinikus είναι...εγγυώμαι...
Μοιάζει τόσο πολύ με τον δικό μου όταν ήταν κουτάβι...και στα κιλά και στα χρώματα και σε όλα!

Παίζει να έχει κάτι από τσοπάνη...
για στειλε καμια φωτο τοθ δικου σου
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
@Kodagoshe απο ενα θα φαμε εμεις γτ το ellinikus το βρηκαμε κ οι δυο...για να φτουρισει το παιρνουνμε διπλοπιτο ή κερναω εγω κ μια πατατες για τη μεση...
 


spawn1917

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2016
68
36
36
@Kodagoshe απο ενα θα φαμε εμεις γτ το ellinikus το βρηκαμε κ οι δυο...για να φτουρισει το παιρνουνμε διπλοπιτο ή κερναω εγω κ μια πατατες για τη μεση...
χαχαα οκ.. ελπιζω να ειστε καπου κοντα στον Πειραια γιατι ταχυδρομειο σουβλακιων δεν ξερω αν υπαρχει παντως.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Για ποιό λόγο τώρα, γίνεται αυτό το γκάλοπ, με τόση επιμονή και με εντελώς άκυρο τίτλο θέματος;

Θα φτάσουμε χ σελίδες, αναφοράς ποικιλλίας τρόπων καταβρόχθησης και αποστολής του σουβλακίου, για να καταλήξουμε που; Υπάρχει σωστή απάντηση στο ερώτημά σου;

Καλύτερα δεν είναι, να παρουσιάσεις τον σκύλο σου και την ιστορία του; Το έχεις κάνει κάπου;
 
  • Like
Reactions: Orilis and spyv


spawn1917

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2016
68
36
36
Για ποιό λόγο τώρα, γίνεται αυτό το γκάλοπ, με τόση επιμονή και με εντελώς άκυρο τίτλο θέματος;

Θα φτάσουμε χ σελίδες, αναφοράς ποικιλλίας τρόπων καταβρόχθησης και αποστολής του σουβλακίου, για να καταλήξουμε που; Υπάρχει σωστή απάντηση στο ερώτημά σου;

Καλύτερα δεν είναι, να παρουσιάσεις τον σκύλο σου και την ιστορία του; Το έχεις κάνει κάπου;
για λογο αστεϊσμού κ αν μπορει καποιος να πει μια γνωμη γτ οι γιατροι εχουν σηκωσει τα χερια ψηλα. Το ενα δεν αναιρεί το αλλο γενικα παντως. Τωρα για τον εκτορακο συγκεκριμενα δεν εχω γραψει απλα εχω γραψει σε καποια post που με ενδιεφεραν γτ ειμαστε καινουργιοι γονεις...!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Οι γιατροί καλά κάνουν και έχουν σηκώσει τα χέρια ψηλά.
Δεν είναι δουλειά τους, να μαντεύουν από τι ράτσες προέρχεται, το κάθε κοπράκι, που βλέπουν.
Προτείνω, να ζητήσεις από τον admin, να αλλάξετε τον τίτλο του θέματος [γιατί καλός ο αστεισμός, αλλά ακόμη καλύτερα, οι τίτλοι των θεμάτων μας, να έχουν κάποια ουσία, για να βοηθιέται ο αναγνώστης] και να μετατρέψεις το θέμα αυτό, σε θέμα παρουσίασης του μικρού. Ο οποίος, δεν χρειάζεται να κάτσουμε να ψάχνουμε από τι γονίδια δημιουργήθηκε. Είναι κούκλος και αυτό είναι το μόνο, που χρειάζεται να ξέρουμε.
 


spawn1917

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2016
68
36
36
Αλλα επειδη ειναι λαικη απαιτηση 2 λογια λοιπον.....Ημιαιμο οταν το πρωτοειδαμε ηταν μια ασπρη χνουδομπαλα με πρασινα ματια μεγαλυτερος απο τα 5 αδερφια του Ηταν ο πιο περιεργος απο ολα τα υπολοιπα ο μονος που δαγκωνε χειριστηρια ανεβαινε σε σκαμπο καναπε η τελος παντων προσπαθουσε ηταν κ λιγο αδφιαφορος οταν φυγαμε απο το σπιτι ενω τα αλλα μας κυνηγουσαν. Τα ειχαν πεταξει σε μια αυλη στο μαρμαρι της Ευβοιας κ τα μαζεψε μια οικογενεια καλη της ωρα. Ειναι περιπου 5 μηνων 13kg οι γιατροι λενε οτι υα φτασει κοντα στα 25kg αλλα κανεις δεν μπορει να πει τι αιματα εχει....το σεναριο τσοπανοσκυλο παιζει αλλα σε μικρο ποσοστο. Στον δρομο εχω ακουσει τα παντα απο διαφορους <<ειδικους>> . απο το οτι εχει setter, jack russel προφανως τσοπανοσκυλο lab κ.α. Οποτε απο ενα σημειο κ μετα οποιος με ρωταγε του ελεγα οποιος βρει τι ειναι του δινω δωρω γτ εγω δεν ξερω....απλα τον λατρεψα μολις τον ειδα!! Εχουμε τελειωσει την προεκπαιδευση κ ξεκιναμε σιγα σιγα την βασικη υπακοη. ειναι ζορικος λιγο κ πεισματαρης δεν γουσταρει καθολου την σιτρονελα κ το suronal κανει σαν παλαβός για οτιδιποτε μαγειρευτο πλην κολοκυθιων κ μελιτζανας. προσπαθει να φαει τα παντα προχθες ειδα να βγαζει χαλικια μικρα ξερετε απο που κ προσπαθει να παιξει με ολους κ με ολα εκτος τα πουλια που τα φερμαρει λες κ ειναι μπεκατσες....αυτα τα ολιγα
 


spawn1917

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2016
68
36
36
α επισης εχει τεραστιο θεμα με τους τυπους που η εξατμιση του αυτοκινητου ειναι σαν φουγαρο εργοστασιου κ η μουσικη για αυτους ειναι ειδος βασανιστιριου απο τον μεσαιωνα
 




Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
@spawn1917
περα της πλακας, ανοιξε καλύτερα νεο θεμα ή αλλαξε τον τιτλο αυτου μεσω του admin και κανε μια ολοκληρωμενη, ωραια παρουσιαση του μικρου σου :)