ασχημη μυρωδια


ΜΑΡΙΛΟΥ

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2010
68
0
καληεμερα. χτεσ πηγαμε με τη μαριλου κ την αδερφη μου βολτα στη θαλασσα σε μαι πλατεια που εχουν με κουνιεσ κ τετοια. επειδη ηταν ερημια τηνα φησαμε κ λιγο χωρισ λουρι να τρεξει. αυτη πηγε σε κατι σκουπιδοτενεκεδεσ που ηταν πισω αμσ κ τριφτηκε σ εκατι λαδια δεν ξερω τι ηταν . η βρωμα δεν περιγραφεται παιδια. φανταστητε. την πηρα την μαλωσα πηγαμε σπιτι κ καναμε μπανιο με σαμπουαν κανονικα. κ παλι η βρωμα δεν εφυγε εντελωσ τι αλλο να τησ βαλω?
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
τοπικό καθάρισμα με μωρομαντηλα

αν θέλει κι άλλο ξεβρώμισμα
βάλε νερό χλιαρό σε δοχείο
βάλε και το σαμπουάν
βάλε και το σκύλο μέσα και άστο να μουλιάζει

τρίψιμο καλό ανάποδα στο τρίχωμα
και πολύ πολύ ξέπλυμα γιατί τώρα δευτερο μπάνιο στο καπακι είναι λίγο πακέτο
 










foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Μια απορία που μου γεννήθηκε μόλις τώρα.....
Το μηλόξιδο χρησιμοποιούμενο έτσι, επηρεάζει την δράση της αμπούλας και του scalibor;
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
την πηρα την μαλωσα πηγαμε σπιτι κ καναμε μπανιο με σαμπουαν
Kάτι λίγο άσχετο με το θέμα.
Eλπίζω να την μάλωσες εκείνη την ώρα και όχι μετά που διαπίστωσες ότι βρωμάει..
 




Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Μια απορία που μου γεννήθηκε μόλις τώρα.....
Το μηλόξιδο χρησιμοποιούμενο έτσι, επηρεάζει την δράση της αμπούλας και του scalibor;
Μια φορά την εβδομάδα τον σκουπίζω με μηλόξυδο, δεν είδα να επηρεάζει τη δράση της αμπούλας. Ούτως ή άλλως η ποσότητα του μηλόξυδου είναι πάρα πολύ μικρή και το περισσότερο είναι νερό.
Το scalibor δεν επηρεάζεται καθόλου από το νερό κι έτσι δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.
 


ΜΑΡΙΛΟΥ

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2010
68
0
την εκανα κ με μηλοξυδο τζιφοσ μυριζει σκουπιδηλασ πειραζει να τη ξανακανω μπανιο.?
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
για ελληνικό ποιμενικό μιλάμε?

γιατί σου έλεγα για δοχείο με νερό που να χωράει και ο σκύλος μέσα....αλλά το δοχείο είναι αυτό δεν ξέρω να σου πώ-πισίνα για παιδιά ίσως-δεν ξέρω το βάθος αν φτάνει όμως...

το σαμπουάν σε περίπτωση όχι καλού ξεπλύματος είναι το πρόβλημα στο "πάλι μπάνιο"
και το κρυολόγημα αν τυχών δεν κάθεται για πιστολάκι-που και πάλι για ΕλλΠοιμ δύσκολο το κόβω-θα θές κανα 2ωρο,....
 


ΜΑΡΙΛΟΥ

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2010
68
0
ενταξει ειναι μικρη ακομα ειναι γυρω στα τεσσερα 15 κιλα. την ξαναεκανα προσπαθησαν αβαλω σαμπουαν μονο εκει πουε ιχα τη μυρωδια . καθεται στο μπιστολακι αλλα δεν θελει στο κεφαλι τησ .
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU