δινεται για υιοθεσια ο γλυκος ΦΟΥΜΟ


sofia st

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2017
66
137
42
Ημιαιμο κυνηγοσκυλακι (ποιντερ/σεττερ) μέχρι 2 ετών, 23 κιλά, υγιέστατος, υπάκουος, γνωρίζει βασικές εντολές, δεν λερώνει μέσα στο σπίτι, δεν τραβάει στη βολτα, χαδιάρης, αγαπησιαρης, ενας άγγελος.. η φιλοξενία του λήγει. αναζητείται υιοθεσία για να μην επανενταχθεί. τηλ. 6945993096 ΣΟΦΙΑ
 

Attachments





sofia st

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2017
66
137
42
κορίτσι μου μακάρι να μπορούσα... δυστυχώς χτυπάω 12ωρα τον έχω πάει στη μαμα μου που μενει σε διαμερισμα στα πατήσια.. δεν μπορει να τον κουμανταρει... ειναι μεγαλος, ειναι νεαρο σκυλι, εχει και απο κυνηγοσκυλο καταλαβαινεις... τρεχει μεσα στο δυαρακι θελει να παιξει... η μανα μου ειναι μεγαλη και δεν μπορει να τον παει μεγαλες βολτες... εγω στο πατρικο μου μενω 2-3 φορες τη βδομαδα οταν ειμαι εκει τον βγαζω εγω, τις υπολοιπες ημερες εχω κανονισει dog walking 100€ το μήνα, δεν θα μπορεσω να ανταπεξελθω για πολυ.. τις υπολοιπες μερες μερες που μενω στο φιλο μου σε ενα δωμα 30τμ που και αυτος δουλευει με βαρδιες.. Τον Φουμο τον βρηκα στο Μαρουσι εξω απο τη δουλεια μου παρατημενο.. δεν μπορεσα να τον αφησω, τον πηγα στο γιατρο, καναμε ολες τις εξετασεις, ειναι υγιεστατος.. θα ηθελα να του βρω το καλυτερο σπιτι. ειναι πολυ καλος και αγαθιαρης.. ενας αγγελος.. απλα εχει πολυ ενεργεια, θελει χρονο να ασχοληθει καποιος και μεγαλες βολτες.. τον εχω και στο facebook αν με ψαξετε sofia stavridi.. ας προσπαθησουμε ολοι μαζι για τον Φουμακο...
 


rastakos

Active Member
7 Σεπτεμβρίου 2016
27
126
38
Sofia μου εμεις με το φβ απηυδησαμε .Πεφταμε πανω σε κουλους(-ποσα κιλα θα γινει?-10,300 να τ' αφησω?-οταν λερωνει μυριζουν?-οχι μανδαμ μοσχοβολανε λουλουδια) καταληξαμε με τον πατροπαραδοτο τροπο απο στομα σε στομα.Δεν μας ειναι κοπος να το πουμε σε ολους τους γνωστους!
 


sofia st

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2017
66
137
42
Sofia μου εμεις με το φβ απηυδησαμε .Πεφταμε πανω σε κουλους(-ποσα κιλα θα γινει?-10,300 να τ' αφησω?-οταν λερωνει μυριζουν?-οχι μανδαμ μοσχοβολανε λουλουδια) καταληξαμε με τον πατροπαραδοτο τροπο απο στομα σε στομα.Δεν μας ειναι κοπος να το πουμε σε ολους τους γνωστους!
Σε ευχαριστώ πολύ!! μακάρι να βρεθεί κάτι, έχω απηυδύσει και με τα έξοδα και με τη μαμά που έχει αρχίσει και γυρνάει το μάτι της.... και ΔΕΝ θελω να τον αφήσω στο δρόμο, είναι τόσο καλός.... απλά θέλει σπίτι με αυλή, ή τουλάχιστον 2 μεγάλες βόλτες την ημέρα.. κατά τα άλλα είναι αγγελούδι ο καλός μου... Πώς μπλέκω ετσι...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Sofia μου εμεις με το φβ απηυδησαμε .Πεφταμε πανω σε κουλους(-ποσα κιλα θα γινει?-10,300 να τ' αφησω?-οταν λερωνει μυριζουν?-οχι μανδαμ μοσχοβολανε λουλουδια) καταληξαμε με τον πατροπαραδοτο τροπο απο στομα σε στομα.Δεν μας ειναι κοπος να το πουμε σε ολους τους γνωστους!
Έχεις τόσο δίκιο τα τελευταία χρόνια τρεις σκύλους προσπάθησα να δώσω από fb, οι δύο δόθηκαν σε καλά σπίτια , το παρακολούθησα μετά , από στόμα σε στόμα, ο ένας μας κατσικώθηκε . :love::love:
 


sofia st

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2017
66
137
42
Έχεις τόσο δίκιο τα τελευταία χρόνια τρεις σκύλους προσπάθησα να δώσω από fb, οι δύο δόθηκαν σε καλά σπίτια , το παρακολούθησα μετά , από στόμα σε στόμα, ο ένας μας κατσικώθηκε . :love::love:
ωχ ωχ.. τετοια να ακουω.. να μου ανοίγει η καρδιά...
 




sofia st

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2017
66
137
42
Καλησπέρα παιδιά.. επανέρχομαι στο θέμα του Φουμάκου μιας και ακόμη δεν έχει βρεθεί καλό σπίτι.. Χαλαρά ακούει και στο Γκούφι καθώς μπορεί να γίνει πολύ γελοιόφατσα πολλές φορές.. είπα να σας δείξω τις καινούριες φωτογραφίες του μήπως και κάποιος τον ερωτευτεί κεραυνοβόλα και δεν μπορεί να αντισταθεί στη γλύκα του.. Μιλάμε για αδέσποτο έργο τέχνης.. όχι αστεία.. ω ναι, δεν έχουν πειραχτεί οι φωτο, τα χρώματα είναι ακριβώς αυτά... Ο Φουμο θα προτιμούσε ένα σπίτι με αυλή/κήπο ή ένα άτομο να μπορεί να τον πηγαίνει μεγάλες βόλτες για να εκτονώνει την -γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε- μεγάλη ενεργητικότητά του.. 1,5-2 ετών, υγιέστατος, εμβολιασμένος, στειρωμένος. Τηλ. 6945993096 ΣΟΦΙΑ
 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.819
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU