εκπομπές για σκύλους στη tv!


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS

Τα 3 θέματα (εκπομπές για σκύλους στην tv, εκπομπή με εκπαίδευση σκύλων, Τελεια!its me or the dog) που αφορούσαν τις εκπομπές για σκυλούς στην τηλεόραση, συγχωνεύτηκαν.
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Ρε παιδια ειναι μερικοι ιδιοκτητες των ακρων τελειως...
Ειδα το σημερινο επισοδειο του ''ο σκυλος η εγω'' και ειχε ενα γιορκυ το οποιο ανεβαινε στο τραπεζι οταν ετρωγε η οικογενεια και το ταιζαν με το πιρουνι και αν δν το εκαναν αυτο το σκυλι εμενε νυστικο γιατι δν αγγιζε το πιατο του...
Επισης αγριευε στον αντρα της κυριας οταν αυτος πηγαινε να ξαπλωσει στο κρεβατι τους και η κυρια αντι να διωξει το σκυλο εφευγε ο αντρας της με αποτελεσμα να κοιματε αυτη με το σκυλο και ο αντρας της στον ξενωνα και αν ηθελαν να συνεβρεθουν εκλειναν δωματιο σε ξενοδοχειο:eek:...
Ελεος δλδ!
Φυσικα και το αστρωσε μια χαρα το γιορκυ η Βικτωρια!!!:D:D:D
 


dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
Και είπε ότι το πρόβλημα ξεκινούσε από την γυναίκα.Αφού μόλις έφευγε ο άντρας για τον ξενώνα αυτή το χάιδευε. Αν είναι δυνατόν, χαζό είναι δηλαδή το σκυλί να μην τα κάνει μετά?
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Ναι ετσι μα ειναι σοβαρος ο κοσμος?
Ειπαμε το αγαπας το προσεχεις το φροντιζεις καλυτερα κ απο παιδι αλλα οχι και να παραμελει τον αντρα της για το σκυλο... Απορρω πως δν τη χωρισε!:D
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
To είδα κι εγώ. Το γιόρκι ήταν διάολος σκέτος! Πρώτη φορά σκέφτηκα "μωρέ θα του 'χα ρίξει μια κλωτσιά του σκατού!"΄
Ωστόσο τι έφταιγε το έρμο?
Γέλασα πολύ με τη φάση με τη μπότα :D
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ναι ενταξυ ειπαμε..οχι και ετσι..
Αυτο ειναι στις περιπτωσεις οπου το σκυλι το κανουν κανονικα μωρο..
Δεν ξερω αν ειδατε οτι το γιορκι φορουσε παντου ρουχαλακια και μεσα στο σπιτι..
Μωρο θελανε οι ανθρωποι οχι σκυλι..
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Μόλις το είδα κι εγώ συμπτωματικά από τα links που έβαλε η Κλειάννα και είδα κι ένα άλλο ενδιαφέρον με ένα gordon setter με obsesive compulsive disorder. Ωραία εκπομπή, ενδιαφέρουσα και με πολύ πλάκα και ψαγμένη μουσική επένδυση. Δε ξέρω πόσο στημένα είναι όλα αυτό γιατί πάνω από όλα είναι ένα show αλλά σίγουρα είναι κλάσεις ανώτερο από την εκπομπή του Μιλάν και απολαυστικό.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Αφού καναμε πρόσφατα την παρουσίαση του Old English Sheepdog, δείτε το 5ο επεισόδιο της 3ης σεζόν, με 2 ασυγκράτητα Bobtails που έκαναν την ζωή των ιδιοκτητών τους κόλαση!
 






xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
πως την λενε την εκπομπη? μπορω να τη δω απο το σιτε του σκαι? Δεν τη βρισκω:(
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
"It's me or the dog". Η πρώτη και η δεύτερη season έχουν βγει και σε dvd που μπορείς να παραγγείλεις on line. Αν θέλει κάποιος βοήθεια για να τα βρει, μπορεί να μου στείλει πμ ;)

Λίγο off topic, αλλά επίσης καλό είναι και το ομότιτλο βιβλίο της Victoria Stilwell.
 






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ξέρετε να μου πείτε που μπορώ να δω καινούργια και παλιά επεισόδια εκτός του ΣΚΑΪ
πως την λενε την εκπομπη? μπορω να τη δω απο το σιτε του σκαι? Δεν τη βρισκω
:confused::confused::confused:

Bρε παιδιά, στην πρώτη σελίδα του θέματος, η Κλειαννα (Strays' help), έβαλε όλα τα link! Τι δεν βρίσκετε? Όλα μαζεμένα εκεί είναι!;)

http://www.veoh.com/videos/v963538sRqDKRFN?rank=5& (θεεικο το bulldog,και εκει που του προτείνει να στειρωθεί λεει αυτός οχι γιατι νιωθει σαν να του κοβει λεει τα δικα του μπαλλακια!κι αυτη απανταει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ.χα χα χα)
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
εε.. ειδα το θεμα και πηγα στο κουμπακι που λεει λαστ ουνρεαντ ποστσ..ετσι εχασα την αρχη.. δε φταιω εγω..η νεα εμφανιση του φορουμ φταιει.. λεμε τωρα..:oops::oops::oops:
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Bλεπω αυτα τα σκυλια και λεω Παναγια μ!το δικο μ ειναι αγγελος!!!
Αλλα απο την εκπομπη της Βικτορια φαινεται οτι οοολα ειναι λαθη ιδιοκτητων.
Εκεινο το επισοδειο με το μπουλντογκ(με τα ''μπαλακια'' π ελεγε ο κυριος ειναι σαν να κοβουν τα δικα του..) ηταν εκνευριστικο !με εκνευρισε παρα πολυ που ο πατερας επετρεπε στο σκυλο της οικογενειας να συμπεριφερεται ετσι στο παιδι του.Αν ειναι δυνατον!τον δαγκωνε,τον καβαλαγε,του γρυλιζε και ο μικρος επρεπε να τα βγαλει περα μονος του!ο πατερας μην πληγωσει το σκυλο!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Eιδε κανεις την εκπομπη που ειχε η Οπρα για τα pappy mils?

Eκανε ολοκληρη παρουσιαση..

Επισης στην Αμερικη εχουν και μπογια οπου τα σκυλακια εχουν
dead line οπου αν δεν εχουν ερθει ως μια ορισμενη ημερομηνια να τα παρουν τα σκοτωνουν..
και εδειχνε ολη την διαδικασια..και πως τα βγαζουν με μια μαυρη σακουλα εξω..σε ενα σαν σκουπιδοφαγο που το ονομαζουν νεκροταφειο..:eek:

Επισης εδειξε και τις συνθηκες οπου εχουν τα παπι μιλσ και πως κανονικα κανεις δεν πρεπει να απευθεινεται πουθενα ουτε καν σε εκτροφεις αλλα αν θελουν να υοθετησουν συγκεκριμενες ρατσες, να πανε στα διασωθεντα που εχουν αντίστοιχα ολες οι ρατσες με ολες τις ηλικιες..

Ηταν πολυ ενδιαφερον..
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.328
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc