επιλεγοντας ενα συντροφο ζωης και οχι στιγμης :)




The Dogfather

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2010
69
0
Larisa, Greece
μωρε μια χαρα ειναι....εγω δεν ημουν μια χαρα με αυτη...εκεινα τα γραμμομολ γραμμοατομα και τα τετοια:p...απαπαπα....
μονο την οργανικη με τους ανθρακες και τις αλυσιδες καταλαβαινα....
καλα τοτε
ακλη κινηση εκανες....
ποσο χρονων ειναι ο σκυλος σου ?
 














ευθυμης

Active Member
18 Αυγούστου 2010
37
0
αττικη
Την αφηνεις ελευθερη να τρεχει μονη της?θελω να πω ακουει οταν της φωναζεις και σταματαει να την πιασεις?γιατι εγω οταν πηγαινω με την κοπελα μου το γκολντεν της για βολτα αν δεν βρουμε καποιο κλειστο χωρο η καπως πιο περιορισμενο ωστε να μην φυγει δυσκολα τον αφηνουμε μονο του να τρεξει..αυτο ειναι το κακο εδω με το κεντρο της αθηνας οτι δεν υπαρχουν χωροι..
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Προσοχή με την βραδυνή βόλτα. Είναι μικρή ακόμα για πολύ τρέξιμο.
ναι το ξερω κι εχεις δικιο...δεν την "καιω" πολυ.....προς το τελος πεφτουν οι ρυθμοι μας και ψιλοχαζολογαμε....
η Σκαρλετ δεν ειναι του πολυ τρεχαλητου αλλωστε.....
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Την αφηνεις ελευθερη να τρεχει μονη της?θελω να πω ακουει οταν της φωναζεις και σταματαει να την πιασεις?γιατι εγω οταν πηγαινω με την κοπελα μου το γκολντεν της για βολτα αν δεν βρουμε καποιο κλειστο χωρο η καπως πιο περιορισμενο ωστε να μην φυγει δυσκολα τον αφηνουμε μονο του να τρεξει..αυτο ειναι το κακο εδω με το κεντρο της αθηνας οτι δεν υπαρχουν χωροι..
μονο στο κτημα Συγγρου οπου εχει μαθει και περπαταει με ασφαλεια κοντα μου η λιγο πιο μακρυα....
το τελειο μερος χωρις αυτοκινητα για κοινωνικοποιηση!! (αλλα σκυλια, δρομεις, ποδηλατες, ανθρωποι ολων των ηλικιων με καπελα, γυαλια, ξυλα κλπ)
 


ευθυμης

Active Member
18 Αυγούστου 2010
37
0
αττικη
Εγω προσφατα εμαθα και για ενα παρκο κλειστο (στο Μαρουσι) που ειναι φτιαγμενο ειδικα για σκυλακια και θα το επισκεφτω σε λιγες μερες να δω πως ειναι και εκει σκοπευω να πηγαινω το κοκερακο μου οταν με το καλο τον παρω..
Πιστευω πως ειναι ενα πολυ καλο μεσο για να ερθει κοντα με αλλα σκυλια και ανθρωπους ωστε να γινει φιλικος και να χτισει σωστες βασεις.
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Εγω προσφατα εμαθα και για ενα παρκο κλειστο (στο Μαρουσι) που ειναι φτιαγμενο ειδικα για σκυλακια και θα το επισκεφτω σε λιγες μερες να δω πως ειναι και εκει σκοπευω να πηγαινω το κοκερακο μου οταν με το καλο τον παρω..
Πιστευω πως ειναι ενα πολυ καλο μεσο για να ερθει κοντα με αλλα σκυλια και ανθρωπους ωστε να γινει φιλικος και να χτισει σωστες βασεις.
κι εκει παμε συνεχεια! και πινει κι η μαμα ωραιο καφε :p
ειναι καλα πραγματι!!
παω στο θεμα μας να σου βαλω videaκια απο εκει!