επιλογή ανάμεσα:λαμπραντόρ,γκόλντεν,λυκόσκυλο,ντόμπερμαν








Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
Βρωμάει για τα δικά μας δεδομένα. Σκυλίλα μυρίζουν. Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί.
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Τωρα αν πω οτι μου εχει λειψει η βρωμοαυτιλας της ριτας θα με πειτε ανωμαλη? Εγω παντως ναι:maria:
 




steve

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2008
73
1
athina
οχι παιδια απλα η μανα μου ειναι αρρωστη με την καθαριωτητα στο σπιτι κ ηδη εχει μια γατουλα κ τωρα θα ερθει κ ο σκυλος κ αμα ειναι αδιαθετο θα μυριζει κ ποιος την ακουει.οσο αν μας ενωχλει εμας λογικο ειναι να μην μας ενωχλει αλλα δεν νομιζω να εχουν κ οι επισκεπτες την ιδια αποψη,αλλα εγω ειπα στην μανα μου σε οποιον αρεσει ας ερχετε οποιος δεν θελει ποτε του.σωστος?
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
κ αμα ειναι αδιαθετο θα μυριζει κ ποιος την ακουει
εμενα δεν μου μυριζε τπτ παντως...πιο πολυ βρωμαει μετα το μπανιο...;)
 


mairyk

Well-Known Member
27 Μαϊου 2008
198
1
47
Αθήνα
Αν και έχουν περάσει 4 χρόνια απο τότε που στείρωσα την δικία μου θυμάμαι πως στον οίστρο μύριζε έντωνη σκυλίλα , ακόμα και τα ούρα της .Δεν νομίζω πως έχει να κάνει τόσο με την καθαριώτητα.Σφουγκάριζα συνέχεια με διάφορα αλλα και πάλι η σκυλίλα εκεί.Αυτός είναι ο σκοπός αν δεν μυρίζει πως θα προσκαλέσει τα αρσενικά.Το καλοκαίρι είχαμε συλαλιτίριο σκύλων έξω απο το σπίτι...
Με την στείρωση τα γλιτώνεις όλα , μυρωδιά, αίμα , πιθανότητα καρκίνου μήτρας , μέσα για 20-22 ημέρες , ''ανεμογκάστρι''.
Συμφωνώ πως τα θυληκά είναι πιο εύκολα πάντως.
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
μετά τον πρώτο οίστρο ο οποίος έρχετε περίπου στους 6 μήνες αλλά αν το εκανα εγώ θα περίμενα και το δεύτερο
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Συμφωνώ με τον ΜΑΚΗ!
Υπάρχει σχετική συζήτηση εδώ:
Στείρωση. Πότε? (Κάποιες δημοσιεύσεις από το παρόν νημα μεταφέρθηκαν σε αυτή τη συζήτηση.)

Ρίξε, εάν θέλεις, μια ματιά! ;)
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981