θαλασσα και scalibor






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ναι, το κάνουν κάποιοι ψαροντουφεκαδες και μάλιστα ισχυρίζονται ότι έχει επιτυχία. Αναγκάζουν με αυτό τον τρόπο το χταπόδι να βγει εξω.
Το κακό, απ’ ότι λένε, είναι ότι καταστρέφεται το θαλάμι (δεν ξαναχρησιμοποιείται από χταπόδι).



Προβλέπω να παρεμβαίνει ο Admin και να ..."παίρνει το ΕΥΡΗΚΑ" το μισό και πλέον thread! :p:D
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ναι, το κάνουν κάποιοι ψαροντουφεκαδες και μάλιστα ισχυρίζονται ότι έχει επιτυχία. Αναγκάζουν με αυτό τον τρόπο το χταπόδι να βγει εξω.
Το κακό, απ’ ότι λένε, είναι ότι καταστρέφεται το θαλάμι (δεν ξαναχρησιμοποιείται από χταπόδι).



Προβλέπω να παρεμβαίνει ο Admin και να ..."παίρνει το ΕΥΡΗΚΑ" το μισό και πλέον thread! :p:D
Συγνώμην που θα σου κάνω μια άσχετη ερώτηση με το θέμα αλλά αν έχω καταλάβει καλά είσαι μάλλον απο τους παλιούς εδώ και επειδή δεν έχω μεγάλη εμπειρία με τα forum αν θέλω να αλλάξω το όνομα που φαίνεται στα μηνύματά μου πως το κάνω?
Ευχαριστώ
Σταματία
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
στειλε μηνυμα στον αντμιν και ρωτησε τον, αντε γιατι το καναμε εδω αμερικαν μπαρ!:maria:
βρηκαμε παπα να θαψουμε 5-6 εγινε το τοπικ...για την ραπτομηχανη που πουλαω, κανεις ε?:(