... και ξαφνικά μπαμπάαααας!!!!!


sevah

Well-Known Member
29 Μαϊου 2009
1.543
4
Ιωαννινα
Δύο χρόνια μετά και η γειτονιά μας θα πρέπει να μάθει να ζει χωρίς την Μίρκα, Η τελευταία μέρα που την είδα ζωντανή ήταν το Σάββατο το πρωί στην αυλή του σπιτιού μου. Τις τελευταίες μέρες ούτε έτρωγε ούτε έπινε και είχε γίνει σκιά του εαυτού της. Αυτό δεν την εμπόδισε βέβαια την προηγούμενη μέρα να έρθει μαζί μας στην πρωινή βόλτα με τον Δία,σχεδόν σερνάμενη, προφανώς για να μας αποχαιρετίσει.
 
  • Like
Reactions: Kodagoshe




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Βρε άνθρωπε δυό χρόνια μετά, ωραίο come back μας κάνεις :(
Ποιά ήταν η Μίρκα; Δεν θυμάμαι. Τι της συνέβη; :oops:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Στην προηγούμενη σελίδα είχε αναφέρει ότι έπασχε από λεϊσμανίαση. :(
Λυπάμαι, όπως και να 'χει. Όταν διαβάζω τέτοια posts στεναχωριέμαι διπλά, διότι σκέφτομαι πως θα ήταν αν και το δικό μου σκυλάκι πάθαινε κάτι. Σαν άνθρωπος είναι ρε γμωτο...:(
 
  • Like
Reactions: spyv






mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Δύο χρόνια μετά και η γειτονιά μας θα πρέπει να μάθει να ζει χωρίς την Μίρκα, Η τελευταία μέρα που την είδα ζωντανή ήταν το Σάββατο το πρωί στην αυλή του σπιτιού μου. Τις τελευταίες μέρες ούτε έτρωγε ούτε έπινε και είχε γίνει σκιά του εαυτού της. Αυτό δεν την εμπόδισε βέβαια την προηγούμενη μέρα να έρθει μαζί μας στην πρωινή βόλτα με τον Δία,σχεδόν σερνάμενη, προφανώς για να μας αποχαιρετίσει.
Καλο ταξίδι στην Μίρκα.τι δεν πηγε καλα ενω έκανε την θεραπεία της;;;;
 






sevah

Well-Known Member
29 Μαϊου 2009
1.543
4
Ιωαννινα
Καλο ταξίδι στην Μίρκα.τι δεν πηγε καλα ενω έκανε την θεραπεία της;;;;
Η θεραπεία κράτησε έξι μήνες. Γνωρίζοντας ότι ήταν σε αρχικό στάδιο δεν ασχολήθηκα περισσότερο. Έδειχνε να το ξεπέρασε. Κάποια στιγμή πριν λίγο καιρό εντόπισα έναν όγκο στο πίσω αριστερό πόδι της. Έχασε απότομα κιλά και τις τελευταίες μέρες σταμάτησε να τρώει.