καλημερα και καλως σας βρηκαμε...


teomarnountsidis

Active Member
19 Οκτωβρίου 2012
27
0
p.f
καλημερα σε ολους ..λεγομαι θοδωρης και εχω ενα american staff 12 μηνων τον ΔΙΑ .. το παιδι μου ειναι εκπαιδευμενο μεχρι τους 7 μηνες του εδινα royal canin και τωρα του δινω winner plus .. περπαταμε 4 ωρες περιπου την ημερα απο τις οποιες η μια και κατι παραπανω ειναι στην αμμο ωστε να τον γυμναζω αρκετα... μεχρι στιγμης δεν εχει προβληματα συμπεριφορας με αλλους σκυλους και δεν νομιζω να εμφανισει λογω κοινωνικοποιησης απο πολυ νωρις.. οσον αναφορα τα δικα μου στοιχεια ειμαι μουσικος τραγουδαω εντεχνα-λαϊκα(απο νοεμβρη ισως να ειμαι σε καποιο μαγαζι πρωτα ο Θεος) και το χομπι μου ειναι το ψαρεμα παντα μαζι με τον Δια .. αυτα απο μενα ..ελπιζω να κανουμε ωραια παρεα με ολους και να γνωριστουμε και απο κοντα2012-04-21-101.jpg
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Καλώς ήρθες Θοδωρή στην παρέα μας.

Να τον χαίρεσαι τον μικρό σου και μπράβο που δεν του έχεις κόψει τα αφτάκια του.
Αν τον έχεις πάρει και από εκτροφέα, δεν θα έχω λόγια :)

Την άμμο πρόσεχέ την λίγο. Μπορεί να του τα "κάψει" τα πατούσια.
 




teomarnountsidis

Active Member
19 Οκτωβρίου 2012
27
0
p.f
Καλώς ήρθες Θοδωρή στην παρέα μας.

Να τον χαίρεσαι τον μικρό σου και μπράβο που δεν του έχεις κόψει τα αφτάκια του.
Αν τον έχεις πάρει και από εκτροφέα, δεν θα έχω λόγια :)

Την άμμο πρόσεχέ την λίγο. Μπορεί να του τα "κάψει" τα πατούσια.
καλημερα mareco ευχαριστω πολυ.. ειμαι αρνητικος στο κοψιμο των αυτιων χωρις βεβαια να κατακρινω αυτους που το εχουν κανει. τον δια πηγα ο ιδιος και τον πηρα απο ολλανδια απο εναν εκτροφεα σε σχετικα καλη τιμη ..πιο πολυ κοστισαν τα μεταφορικα του. οσο αναφορα την αμμο επειδη την επαθα πριν 5 μηνες τωρα τον πηγαινω μονο βραδυ ..οποτε τρεχουμε στην αμμο και μετα τον αφηνω να μπει στην θαλασσα..
 




Farfallina

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2012
111
0
Καλημέρα Θοδωρή, και καλώς ήλθες.
Είναι κούκλος ο Δίας σου!! Να έχετε μια όμορφη ζωή μαζί!!
Είδα το άλμπουμ, και σε κάποιες φωτό. με τις γκριμάτσες του Δία,
έλιωσα στο γέλιο:D
ΥΓ. αφού είστε και οι δύο σας θαλασσόλυκοι, γιατί Δίας, και όχι Ποσειδώνας...??;)
 




teomarnountsidis

Active Member
19 Οκτωβρίου 2012
27
0
p.f
Καλημέρα Θοδωρή, και καλώς ήλθες.
Είναι κούκλος ο Δίας σου!! Να έχετε μια όμορφη ζωή μαζί!!
Είδα το άλμπουμ, και σε κάποιες φωτό. με τις γκριμάτσες του Δία,
έλιωσα στο γέλιο:D
ΥΓ. αφού είστε και οι δύο σας θαλασσόλυκοι, γιατί Δίας, και όχι Ποσειδώνας...??;)
χαχαχα..πολυ σωστος αλλα οταν τον πηρα δεν ηξερα αν θα του αρεσε η θαλασσα οποτε ειπα να του δωσω το ονομα του ιχυροτερου
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τον Δίας σου,όμορφος,καλά στις φωτογραφίες που είναι ξάπλα έχει πολύ γέλιο!!:cool:
 






arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Καλώς ήρθες στην παρέα με τον όμορφο Δία σου :)!!!!

Να περάσετε όμορφα και ευτυχισμένα χρόνια!
 










Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Καλώς ήρθατε!!
Πολλή αγάπη για τον σκύλο είδα στις φωτογραφίες. Μέχρι και κουβέρτα κάτω για να κοιμάται στα ζεστά!
Αυτά είναι! :D
Για πες μας για το εκτροφείο στην Ολλανδία. Αν θέλεις λες και το όνομα, αλλά με ενδιαφέρει ο λόγος που το επέλεξες και αν είδες διαφορές ανάμεσα σε αυτό και την ποιότητα των άλλων που πιθανώς επισκέφθηκες.
 


teomarnountsidis

Active Member
19 Οκτωβρίου 2012
27
0
p.f
Καλώς ήρθατε!!
Πολλή αγάπη για τον σκύλο είδα στις φωτογραφίες. Μέχρι και κουβέρτα κάτω για να κοιμάται στα ζεστά!
Αυτά είναι! :D
Για πες μας για το εκτροφείο στην Ολλανδία. Αν θέλεις λες και το όνομα, αλλά με ενδιαφέρει ο λόγος που το επέλεξες και αν είδες διαφορές ανάμεσα σε αυτό και την ποιότητα των άλλων που πιθανώς επισκέφθηκες.
εχω εναν συγγενη στην ολλανδια και ετσι βρηκα τον συγκεκριμενο εκτροφεα αλλα δεν κανει μεγαλες παραγωγες ..για να καταλαβεις βγαζει 8-10 σκυλακια τον χρονο απο οτι ξερω ..λεγεται rohn van de vlier (για την ορθογραφια δεν ειμαι σιγουρος) .. εχει μονο 4 ζευγαρια απο τα οποια ζευγαρωνει μονο το ενα καθε χρονο και προπερσυ δεν ειχε ουτε μια γεννα για παραδειγμα.. παιδια ειναι πολυ παραξενος ανθρωπος ..να φανταστειτε οτι με τρελανε στις ερωτησεις πριν μου το δωσει και απαιτησε το σκυλακι μου να ερθει οδικος και οχι με αεροπλανο λογω της νεαρης ηλικιας του.. αν ενδιαφερεται κανεις μπορω να ρωτησω για παραπανω πληροφοριες ωστε να μην σας λεω αερολογιες.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU