καλησπερα σε ολους σας!!!


mike12345

Member
6 Μαρτίου 2017
18
25
26
θα ηθελα να κανω μια ερωτηση μου προτεινετε την ξηρα τροφη BOSCH ή MERADOG ?? Βεβαια η MERADOG ειναι πιο οικονομικη αλλα ειναι καλη?
ευχαριστω εκ των προτέρων ¨)
 


barouf

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2016
212
1.136
48
εδώ το παλικάρι τρώει bosch εδώ και κανά χρόνο, ίσως και παραπάνω, και είναι μια χαρά!! Τρίχωμα ζηλευτό και γυαλιστερό, κακάκια σχηματισμένα και μη αρωματικά (δε μυρίζουν και γιασεμί, φυσικά), διάθεση στα ουράνια και υγειά κομπλε.
Την έχουμε βρει ιντερνετικά οικονομικά και για αυτό την δοκιμάσαμε και είμαστε ευχαριστημένοι.
 




mike12345

Member
6 Μαρτίου 2017
18
25
26
ο κτηνιατρος μου ειπε να αρχισω να παιρνω meradog (παραθετω link¨
http://www.zooplus.gr/shop/skyloi/trofi_gia_skylous_ksira_trofi/mera_dog )
εγω δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι καλη ιδεα να ακουσω τον κτηνιατρο και να το κανω :/ ψαχνω εδω και μια μερα κριτικες αλλα δεν βρισκω αρκετες, τρεις απο αυτες που διαβασα δεν ηταν και καλες. μπορει καποιος που να γνωριζει την συγκεκριμενη ξηρα τροφη να με ενημερωσει ?
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
ο κτηνιατρος μου ειπε να αρχισω να παιρνω meradog (παραθετω link¨
http://www.zooplus.gr/shop/skyloi/trofi_gia_skylous_ksira_trofi/mera_dog )
εγω δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι καλη ιδεα να ακουσω τον κτηνιατρο και να το κανω :/ ψαχνω εδω και μια μερα κριτικες αλλα δεν βρισκω αρκετες, τρεις απο αυτες που διαβασα δεν ηταν και καλες. μπορει καποιος που να γνωριζει την συγκεκριμενη ξηρα τροφη να με ενημερωσει ?
Τον ρωτησες για πιο λόγο προτείνει ο σκύλος να τρωει καλαμπόκι? Με αυτα τα λεφτα σιγουρα περνεις κατι καλυτερο. Κοιτα τα συστατικα

Σύνθεση:
καλαμπόκι, σιτάρι, άλευρο από κρέας πουλερικών (11%), γλουτένη αραβοσίτου, κριθάρι, κρεατάλευρο, ζωικά λίπη, αλεσμένα κατάλοιπα λίπους, πολτός σακχαρότευτλων (αποσακχαροποιημένος), ζωικές πρωτεΐνες (υδρολυμένες), λιναρόσπορος (1%), ανθρακικό ασβέστιο, μαγιά μπύρας (0,5%, αποξηραμένη), χλωριούχο νάτριο, ηλιέλαιο (0,2%).

Στην ενοτητα διατροφη θα βρεις συμβουλες για το τι να προσεχεις στις τροφες και αμα κανεις πανω δεξια αναζητηση με το ονομα της καθε τροφης θα βρεις θεματα για ολες σχεδον.
 


mike12345

Member
6 Μαρτίου 2017
18
25
26
δεν ξερω ακομα τι ειναι καλο να τρωει και τι οχι... υπαρχουν παρα πολλες τροφες του δινω bosch προς το παρων (7 μηνων κουταβι λαμπραντορ). Η ενοτητα διατροφη δεν την βρισκω μπορειτε να με καθοδηγησετε λιγο ?
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
δεν ξερω ακομα τι ειναι καλο να τρωει και τι οχι... υπαρχουν παρα πολλες τροφες του δινω bosch προς το παρων (7 μηνων κουταβι λαμπραντορ). Η ενοτητα διατροφη δεν την βρισκω μπορειτε να με καθοδηγησετε λιγο ?
θα τη βρεις ΕΔΩ. Εχει πολλα θεματα για διατροφη και τροφες. Θα σε βολεψει για να μη ψαχνεις πολυ ωρα να χρησιμοποιησεις την αναζητηση πανω δεξια. Μολις κανεις κλικ να γραψεις σου ανοιγει το εξης παραθυρο. Αν τικαρεις αναζητηση μονο τιτλων θα βρεις θεματα αποκλειστικα με τη λεξη που αναζητας.
Untitled.png
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU