"καλο δρομο..."


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
γαλαζιο ο ντενις σου εδωσε παραδειγμα...

αλλου ναι θα ειχες φαει..
γιατι υπαρχουν καποια που σε απειλουν μεσω μηνυματων..κατι που εδω δεν συμβενει..
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
kango1 said:
γαλαζιο ο ντενις σου εδωσε παραδειγμα...

αλλου ναι θα ειχες φαει..
γιατι υπαρχουν καποια που σε απειλουν μεσω μηνυματων..κατι που εδω δεν συμβενει..
ρωταω,ακομη και στα αλλα που λετε,βαση ποιων μηνυματων μου θα ειχα φαει μπαν,απο την πρωτη εβδομαδα?

δωσε λινκ ρε κανγκο με πμ,για να καταλαβω σε τι φορουμ συχναζετε...
 


gevkarinian

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2006
208
2
Hrakleio Kritis
Σε ποιά άλλα forum θα είχε φάει ban? Μπορεί σε κάποια να είχε φάει αλλά μπορεί και σε κάποια να τις είχαν εξηγήσει τι λάθος έκανε και αν έκανε. Σχετικά με την Stellaki μπορούσε κάποιος να τις εξηγήσει αν αυτό που κάνει είναι λάθος ή όχι, αλλά να ακούσει και την άλλη πλευρά.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
δεν εχει να κανει με το να συχναζουμε..ισα ισα...

απλα ο ντενις θελει να σου πει οτι τουλαχιστον εδω λες και οτι σου ερθει καλο κακο..δεν το κρινω εγω αυτο ενω αλλου δεν εχεις καν δικαιομα προσωπικης αποψης εναντια στην πολιτικη του καθε φορουμ..και οταν λεω πολιτικη δεν εννοω περι κανονων.. αλλα αποψεων..,εδω εχουμε κανει και συζητηση για το θεμα που εγινε με το στελακι..δεν συμφωνουμε ολοι ..τι να κανουμε...Ποσες φορες εχει γινει αυτο?ουου ..πολλες..ενω αλλου διαφωνια δεν παιζει..εφυγες με την μια...θελεις ακομα να σου πω για ποιο με π.μ?
Και να σου πω δεν θα καταλαβεις..πρεπει να το ζησεις λιγο για να δεις..
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
βρε αγαπη κανγκο,χαιρω πολυ...αλλα τι θες τωρα να πεις?
οτι συγκρινετε το φορουμ αυτο με τα σκατα? γιατι σκατα μου περιγραφεις.
δηλαδη στους τυφλους ο μονοφθαλμος βασιλευει?
τα εχω υπ οψην μου και τα χειροτερα και τα καλυτερα...προσωπικα το θεωρω αρκετα καλο για τα δικα μου γουστα(δεν λεω βεβαια οτι μου ερθει,-οπως λες-αλλες φορες γιατι εγω το εχω εγω επιλεξει και αλλες γιατι μου το εχουν "απαγορευσει" με διαφορους τροπους)...αλλα μην μου το συγκρινεις με αυτο που περιεγραψες....

τεσπα,εγω ειμαι προσαρμοσιμη γενικως (στο νετ)και δεν τραβαω ζορια,απλα σκεψεις εκφραζω...
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
gevkarinian said:
Σε ποιά άλλα forum θα είχε φάει ban? Μπορεί σε κάποια να είχε φάει αλλά μπορεί και σε κάποια να τις είχαν εξηγήσει τι λάθος έκανε και αν έκανε. Σχετικά με την Stellaki μπορούσε κάποιος να τις εξηγήσει αν αυτό που κάνει είναι λάθος ή όχι, αλλά να ακούσει και την άλλη πλευρά.
ναι...υπαρχουν αρκετα φορουμ..ολων των ειδων...

Απλα εδω ο καθενας λεει την αποψη του...και εγω το εφαγα το κολημα αν επρεπε να μιλησουμε ετσι στο στελακι..ετσι οπως το εθεσε η γαλαζιο να μην τα βλεπουμε ολα μαυρα..αλλα να σου πω κατι και εγω εχω διαφονισει για παρομοιο θεμα με το στελακι αλλα δεν εβρισα..και ο καθενας ειπε την αποψη του..
Λογικο..σε ενα φορουμ κρινομαστε..και κρινουμε..
Εχει τελικα και αυτο ισως την γλυκα του...,οτι εδω εχουμε πολλες αποψεις..και τις λεμε..
Νομιζω οταν η αποψη οταν δεν εχει να κανει με το γιατι ρε παιδια να μην ζευγαρωσω τον σκυλο μου ...η τετοια κουλα..
Το διλλημα αν βασανιζουμε τον σκυλο μας με το να του φοραμε ενα μπουφανακι στα χιονια..οι αποψεις θα διχαστουν ..αλλα οι αποψεις θα ακουστουν ενω σε καποια αλλα φορουμ ησως να μην φτασεις ουτε καν σε αυτο το σημειο..
τωρα στο θεμα με το στελακι απλα ησως αν ειχαμε λιγο υπομονη να μας πει οτι το εκανε για ενα λεπτο να τραβηξει το βιντεακι να μην ειχε γινει αυτο..

ισως και να μην το εκανε για ενα λεπτο..δεν διαφωνω οτι το να εχεις το σκυλι σου ετσι ειναι βασανισμος ..αλλα νομιζω οτι μπορουμε να λυνουμε τις διαφωνιες μας χωρις να βριζει κανεις κανεναν..
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
galazio said:
βρε αγαπη κανγκο,χαιρω πολυ...αλλα τι θες τωρα να πεις?
οτι συγκρινετε το φορουμ αυτο με τα σκατα? γιατι σκατα μου περιγραφεις.
δηλαδη στους τυφλους ο μονοφθαλμος βασιλευει?
τα εχω υπ οψην μου και τα χειροτερα και τα καλυτερα...προσωπικα το θεωρω αρκετα καλο για τα δικα μου γουστα(δεν λεω βεβαια οτι μου ερθει,-οπως λες-αλλες φορες γιατι εγω το εχω εγω επιλεξει και αλλες γιατι μου το εχουν "απαγορευσει" με διαφορους τροπους)...αλλα μην μου το συγκρινεις με αυτο που περιεγραψες....

τεσπα,εγω ειμαι προσαρμοσιμη γενικως (στο νετ)και δεν τραβαω ζορια,απλα σκεψεις εκφραζω...
οχι δεν συγκρινω τιποτα ..απλα βρε γαλαζιο μου αν δεν υπηρχαν και καποιοι κανονες θα ηταν ζουγλα...παντου ετσι δεν ειναι?
ενταξυ..ας τους τηρουμε για να εχουμε μια καλυτερη συμβιωση εδω μεσα..
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
δεν ειπα ποτε να μην υπαρχουν κανονες..(αν και δεν χρειαζομαι κανονες για να μην ειμαι θηριο...εσυ? :roll: )
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
gevkarinian said:
Σε ποιά άλλα forum θα είχε φάει ban? Μπορεί σε κάποια να είχε φάει αλλά μπορεί και σε κάποια να τις είχαν εξηγήσει τι λάθος έκανε και αν έκανε. Σχετικά με την Stellaki μπορούσε κάποιος να τις εξηγήσει αν αυτό που κάνει είναι λάθος ή όχι, αλλά να ακούσει και την άλλη πλευρά.
Εγώ πάντως θα ήθελα αν δε σε πειράζει. Σε ευχαριστώ.

δεν λεω τιποτα σε κανεναν..

Δεν με ενδιαφερει ουτε να κανω διαφημηση ..ουτε δυσφημιση σε κανεναν...

Δεν εχει νοημα κατι τετοιο..τα παραδειγματα μπορει να ειναι προσωπικα και δεν εχει κανενα νοημα να δημοσιοποιηθουν..
Εχουμε επιλεξει να ειμαστε εδω για τον α β λογο ,ας βοηθαμε ολοι στο να λειτουργει το φορουμ καλυτερα και ας μην ξεχναμε οτι ολοι ανθρωποι ειμαστε οχι ρομποτ ..θα αρπαχτουμε ισως ..αλλα κανεις δεν εχει προβλημα με κενεναν...σε εναν ηλεκτρονικο χωρο εμπαθεια δεν μπορει να υπαρχει..
ας μην περνουμε λοιπον προσωπικα τοσο καποιες διαφωνιες..
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
galazio said:
δεν ειπα ποτε να μην υπαρχουν κανονες..(αν και δεν χρειαζομαι κανονες για να μην ειμαι θηριο...εσυ? :roll: )

αν χρειαζομαι κανονες για να ειμαι θυριο...αχαχαχαχαχα

οχι βεβαια..αλλα κοιταω να ξεσπαω στην ζουγκλα μου... :lol: :lol: :lol: :wink: