καρκινος μαστου


tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
φιλοι μου καλημερα δυστυχως εμαθα κομπιουτερ πριν ενα μηνα και χτες ανακαλυψα το φορουμ πολυ αργα για τη SINTY μου.ειναι ενα ημιαιμο 5 κιλα και 14 ετων.εδω και χρονια ειχε ενα μικρονογκο στο μαστο και οι γιατροι μου ειπαν δεν τον πειραζουμε αν δεν μεγαλωσειν πολυ .τον δεκαπενταυγουστο ειχε γινει σαν αυγο με φλεγμονη και παρουσιαστηκαν και αλλα μικρα στην κοιλια την χειρουργησαμε και ακριβως 2 μηνες μετα γεμισε μικρους ογκους και εναν στην μασχαλη που τηνκανει να κουτσενειαρχισαμε κορτιζονη ποσο θα αντεξει ?κλαιω συνεχεια
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Κουράγιο δεν ξέρω τι άλλο να σου πω αυτή τη στιγμή! Είναι πολύ @#$%%αρρώστεια ο καρκίνος... μακάρι να είναι θεραπεύσιμη η κατάσταση!!!
 




tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
ευχαριστω φιλοι μου ξερει κανεις ποτε γινεται ο συνδιασμος καρντιναλ-πρελοζον και αν θα ποναει πολυ ,ποσο θα αντεξει με αυτα ?
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Υπομονή και κουράγιο.
Είχα και εγώ σκύλα με καρκίνο του μαστού σε πολύ μεγάλη ηλικία..
Το ξεπέρασε όμως. Όποτε υπάρχει ελπίδα..
 


tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
βοτανα κατα του καρκινου

παιδια καλημερα η ΣΙΝΤΥ μου παιρνει κορτιζονη εδω και δυο μερες και ειναι καλυτερα ,προς τοπαρον ξερω οτι ειναι για λιγο το εζησα μετον πατερα μου πριν ενα χρονο .ομως δια βασα για το τσαι essiac οτι κανει θαυματα ξερει κανεις που μπορω να το βρω στην ελλαδα ? η πρεπει να το παραγγειλω απο το internet ?
 


tsioukizoi

Member
23 Οκτωβρίου 2010
13
0
παιδια καλημερα η ΣΙΝΤΥ μου παιρνει κορτιζονη εδω και δυο μερες και ειναι καλυτερα ,προς τοπαρον ξερω οτι ειναι για λιγο το εζησα μετον πατερα μου πριν ενα χρονο .ομως δια βασα για το τσαι essiac οτι κανει θαυματα ξερει κανεις που μπορω να το βρω στην ελλαδα ? η πρεπει να το παραγγειλω απο το internet ?
ευχαριστω