κατάστημα τροφών




paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Για μούφα site μου φαίνεται..πρωτον οι τιμες παραείναι χαμηλες για ακανα κτλ και δευτερον αν αναζητησεις την διευθυνση του στο γκουγκλ εκτος απο την σελιδα του δεν βγαζει αλλα αποτελεσμα που να την αναφερει..
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.701
3.853
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Για μούφα site μου φαίνεται..πρωτον οι τιμες παραείναι χαμηλες για ακανα κτλ και δευτερον αν αναζητησεις την διευθυνση του στο γκουγκλ εκτος απο την σελιδα του δεν βγαζει αλλα αποτελεσμα που να την αναφερει..
Πως ειναι χαμηλες 60 ευρω τα 6 κιλα; :unsure::eek:
 


paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Γερμανικα δεν ξερω αλλα εγω κατι τετοια ειδα στο σαιτ που μου φαινονται υπερβολικα χαμηλα για ακανα..
IMG_20190907_072248.jpg
 


jasonp66gr

Well-Known Member
15 Οκτωβρίου 2008
83
62
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
μα για την διαφορά στις τιμές ξεκίνησα το νήμα.
Η παραγγελία μας ήρθε κανονικά (λόγω paypal δεν είχα αμφιβολία) , δεν βρήκα κάποια εμφανή διαφορά σε συσκευασία και βάζοντας σε δύο ξεχωριστά πιατάκια την ελληνική και την γερμανική καταναλώθηκαν κανονικά. Επίσης στα κακά του δεν παρατηρήθηκε κάποια αλλαγή
 
  • Like
Reactions: paliotspos


Solvap

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2018
167
250
καλημέρα

έχει κανείς υπόψη κάτι αρνητικό για το κατάστημα https://www.peteo.de ? έχει πολύ καλές τιμές σε acana & orijen
Δεν είναι και τόσο τρελή η διαφορά στη τιμή: η πάνω φωτό είναι από την Peteo η παρακάτω από το SkCapture.JPGdomestic.JPGroutz. Η διαφορά δε εξαλείφεται παντελώς αν συνυπολογίσουμε τα μεταφορικά.

Δέον να σημειωθεί -- και please don't let me be misunderstood, δεν παροτρύνω κανέναν να παρανομήσει -- ότι τα περισσότερα πετσοπάδικα κάνουν θεαματικές εκπτώσεις χωρίς απόδειξη (αν σε ξέρουν).
 
Last edited:


Solvap

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2018
167
250
μα για την διαφορά στις τιμές ξεκίνησα το νήμα.
Η παραγγελία μας ήρθε κανονικά (λόγω paypal δεν είχα αμφιβολία) , δεν βρήκα κάποια εμφανή διαφορά σε συσκευασία και βάζοντας σε δύο ξεχωριστά πιατάκια την ελληνική και την γερμανική καταναλώθηκαν κανονικά. Επίσης στα κακά του δεν παρατηρήθηκε κάποια αλλαγή
Από ταχυδρομικά πόσο το μαλλί;
 








BRUNO2

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2018
80
252
Ενημερωτικά, χρησιμοποίησα το κατάστημα με ικανοποίηση. Παράγγειλα σε ποσότητα των 6 kg (βολεύει για μικρό / μεσαίο σκύλο), που η εταιρεία δεν εισάγει στην Ελλάδα. Παράδοση σε περίπου 10 ημέρες. Τιμές 10 - 20% χαμηλότερες.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3