κουταβι akita inu


Status
Κλειδωμένο θέμα

katos

Member
14 Ιανουαρίου 2013
9
0
καλησπερα

ψανω εκτροφεα ακιτα ινου(τζαπαν)
η αληθεια ειναι οτι ενα ασπρομαυρο αμερικανικο με δελεαζει αλλα δε μπορω παρα να γοητευτω απο την ιστορια της ιαπωνικης ρατσας που κραταει χιλιετιες...

οποιος εχει καποιον στα υποψιν του ας ενημερωσει πετ σοπ δε με ενδιαφερουν
 


evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
καλησπερα και σε εσενα! 1 πολυ καλος εκτροφεας ειναι ο κυριος Βαζακας και αν δεν κανω λαθος εχει διαθεσιμα σκυλακια αυτη την στιγμη.
 


katos

Member
14 Ιανουαρίου 2013
9
0
σε ποια περιοχη βρισκεται γιατι θελω να δω τους γονεις

αν μπορεις δωσε ενα τηλεφωνο επικοινωνιας
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
katos καλώς ήρθες στο φόρουμ :)

Δύο πράγματα:

α) Κάνε σε παρακαλώ αναζήτηση, γιατί η ίδια συζήτηση γίνεται σχεδόν κάθε μέρα

και

βου) Αν πεις έστω και για πλάκα, ότι θα το ονομάσεις hatci, όταν με το καλό το βρεις, το κλειδώνω εδώ και τώρα :rolleyes:
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
ε μα ναι! και οκ να τα ονομάζετε με ιαπωνέζικα ονόματα αλλά βρε παιδιά υπάρχουν και άλλα! Ουφ το είπα και εγώ και ξεθύμανα!

Καλωσήρθες! Μίλα και με τον ΚΟΕ! :)
 


evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
katos καλώς ήρθες στο φόρουμ :)

Δύο πράγματα:

α) Κάνε σε παρακαλώ αναζήτηση, γιατί η ίδια συζήτηση γίνεται σχεδόν κάθε μέρα

και

βου) Αν πεις έστω και για πλάκα, ότι θα το ονομάσεις hatci, όταν με το καλό το βρεις, το κλειδώνω εδώ και τώρα :rolleyes:
πραγματικα μαρεκο, εχεις απολυτο δικιο! δεν αντεχω να το ακουσω παλι αυτο το ονομα στο συγκεκριμενο σκυλακι!:p

ο εκτροφεας ειναι θεσσαλονικη. τηλεφωνο δεν θυμαμαι. αν εχεις φεισμπουκ, βρες τον εκει
http://www.facebook.com/nikos.vazakas?ref=ts&fref=ts
 


tzes007

Well-Known Member
3 Νοεμβρίου 2012
199
0
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
katos καλώς ήρθες στο φόρουμ :)

Δύο πράγματα:

α) Κάνε σε παρακαλώ αναζήτηση, γιατί η ίδια συζήτηση γίνεται σχεδόν κάθε μέρα

και

βου) Αν πεις έστω και για πλάκα, ότι θα το ονομάσεις hatci, όταν με το καλό το βρεις, το κλειδώνω εδώ και τώρα :rolleyes:
ΧΑΧΑΧΑ Ε δέν πάει άλλο γέμισε η Ελλάδα ακίτα και hatci μόνο και μόνο απο την ταινία.Aνtε να δούμε πόσα αδέσποτα akita θα γεμίσουμε
 


katos

Member
14 Ιανουαρίου 2013
9
0
λεω να το πω μπαμπη εχω και ενα ντομπερμαν τη σουλα να του κανει παρεα και ενα κοκερακι

περα απο τη ωραια εμφανιση του με δελεαζει η ιδεα του οτι ειναι δυσκολη ρατσα στην εκπαιδευση και ιδιομορφη αλλα θελω πρωτου κανω την κινηση να μπορω να παιξω λιγο και με τους γονεις του σκυλιου αλλα και με τα κουταβια ωστε να μπορω να καταλαβω μερικα πραγματακια
 




katos

Member
14 Ιανουαρίου 2013
9
0
γιατι?? ειναι χαριτομενο και εχει πλακα...που να δεισ το κοκερακι σε τι ονομα ακουει :p
 






katos

Member
14 Ιανουαρίου 2013
9
0
ειναι λιγο βρωμικο...αλλα για καποιο λογο του αρεσε απο μικρο οποτε και unofficially εμεινε :p

υπαρχει καποιος αλλος εκτροφεας αθηνα?
ακομα και για αμερικανικα...
 




katos

Member
14 Ιανουαρίου 2013
9
0
το ποια ειναι η εμπειρια μου με τα σκυλια αφορα εμενα μονο...τεσπα η ερωτηση εινα ξεκαθαρη ψανω εκτροφεα στην αθηνα συγγνωμη για την παραληψη στο πρωτο ποστ
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
το ποια ειναι η εμπειρια μου με τα σκυλια αφορα εμενα μονο...
...
η αληθεια ειναι οτι ενα ασπρομαυρο αμερικανικο με δελεαζει...
Μάλλον καμμία...

Αλλά...αν αφορά μόνο εσένα, κάνε ένα τηλέφωνο στον ΚΟΕ, να μάθεις αν και ποιοί εκτροφείς υπάρχουν.
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
mareco σε παρακαλω μη σπαμαρεις στο ποστ μου

εισαι και μοντερειτορ βλεπω
Από όραση πας καλά. Από αντίληψη, έχεις πρόβλημα. Τι εννοείς...μη σπαμάρω;
 




Status
Κλειδωμένο θέμα