κρομ,Υρια,Μηλου


sokratis

New Member
27 Νοεμβρίου 2009
3
0
χαιρετιζω ολη τη σκυλοπαρεα!
ειμαι ο Σωκρατης απο χανια,εχω 3 υπεροχα σκυλια,τον κρομ(αρσενικο ροτβαιλερ)την Υρια(θυληκο ροτβαιλερ) και τη Μηλου(αγνωστου ρατσας,τη βρικα στο δρομο)
χαιρωμαι πολυ που σας βρικα και θα ηθελα να ανταλαξουμε αποψεις πανω σε θεματα που αφορουν τους παντοτινους μας φιλους!
 










Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
καλως τονα αλλα βαλε φωτο να καμαρωσω τα ροττακιαπου τοσο αχτη τα'χω τα ατιμα...αχ τι μου κανεις τωρα..:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Σωκράτη καλώς ήρθατε.Τα σκυλιά σου έχουν υπέροχα ονόματα ,απο τα πιο ωραία και προτότυπα που έχω ακούσει. Μπράβο για την υιοθεσία της Μηλού.
Αν θέλεις πες μας λίγα για την ζωή σας.

μιχαέλα...συγκρατείσου:rolleyes::maria:
 


Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
δεν μπορω θελω να τελειωσω το φοιτιτιλικη να παντρευτω να παρω ενα μεγαλο σπιτι με μεγαλω κηπο και να παρω εφτα ροτβαιλερ να χορτασω να κανουν παρεα με το γιορκακι μου που μεχρι τοτε θα το'χω παρει δε μπορει:D:D
 




Μιχαελα

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2009
412
0
δηλαδη -μεταφραση- θες 7 rottweiler να κανουν παρεα με το ποντικι που θα εχεις αγορασει?και μια μερα να το φανε?:p:p:p:D:D
τιιιιιι?ειπες τι ζουζουνα μου ποντικι????αμα σε πιασω θα γινει τις κακομοιρας!!!!αφου μονο αυτο κανει για δυαρι τι να εκανα??να επαιρνα ροτβαιλερ και να εφευγα εγω απο το σπιτι??ασε που δεν θα μου εμεναν λεφτα να τρωω και γω ενω το γιορκακι ειναι τοσο δα μικρο και τρωει και λιγο με πιανεις??
 














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki