ξερει καποιος τι ρατσα μπορει να ειναι


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Είναι ημίαιμο, έχει διάφορες ρατσούλες μέσα, αν θέλουμε να κάνουμε τον μάντη μπορούμε να υποθέσουμε για λαμπραντόρ που είναι και μπαλαντέρ λίγο κυνηγοσκυλάκι, λίγο από πολλά ουσιαστικά. Πολύ όμορφο σκυλάκι και μοναδικό, να σου ζήσει.
 




ellh

Member
2 Οκτωβρίου 2017
19
2
24
Είναι ημίαιμο, έχει διάφορες ρατσούλες μέσα, αν θέλουμε να κάνουμε τον μάντη μπορούμε να υποθέσουμε για λαμπραντόρ που είναι και μπαλαντέρ λίγο κυνηγοσκυλάκι, λίγο από πολλά ουσιαστικά. Πολύ όμορφο σκυλάκι και μοναδικό, να σου ζήσει.
ευχαριστω πολυ
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Να είσαι καλά και καλώς ήρθες στο φόρουμ. Είναι δικό σου το σκυλάκι; Το βρήκες ή στο χαρίσανε;

Μόλις είδα ότι ανοιξες δύο θέματα με το ίδιο περιεχόμενο, καλό θα ήταν να το αποφεύγεις αυτό.
 


ellh

Member
2 Οκτωβρίου 2017
19
2
24
Να είσαι καλά και καλώς ήρθες στο φόρουμ. Είναι δικό σου το σκυλάκι; Το βρήκες ή στο χαρίσανε;
η σκυλα μιας φιλης μου γενησε 6 κουταβια και πεθανε απο φολα και επειδη ενταξει στεναχωρηθηκα την ειπα να μου δωσει ενα..ναι ειναι δικο μου οταν το πηραν ηταν σχεδον 2 μηνων...και τωρα τελευταια που μιλησα με την φιλη μου ειπε οτι τα υπολλοιπα κουταβια τα φαρμακοσαν
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
η σκυλα μιας φιλης μου γενησε 6 κουταβια και πεθανε απο φολα και επειδη ενταξει στεναχωρηθηκα την ειπα να μου δωσει ενα..ναι ειναι δικο μου οταν το πηραν ηταν σχεδον 2 μηνων...και τωρα τελευταια που μιλησα με την φιλη μου ειπε οτι τα υπολλοιπα κουταβια τα φαρμακοσαν
Να σου ζήσει. Όσο για την φίλη σου πες της να μην ξαναπάρει σκυλάκι καλύτερα.
 


ellh

Member
2 Οκτωβρίου 2017
19
2
24
Να σου ζήσει. Όσο για την φίλη σου πες της να μην ξαναπάρει σκυλάκι καλύτερα.
ναι...ηθελα να τα παρω ολα τα κουταβια αλλα 6 τι να κανω..τα σκυλια τα εχω μεγαλη αγαπη
 


ellh

Member
2 Οκτωβρίου 2017
19
2
24
ναι...ηθελα να τα παρω ολα τα κουταβια αλλα 6 τι να κανω..τα σκυλια τα εχω μεγαλη αγαπη
κατι ασχετο τωρα μηπως μπορεις να μου πρωτινεις κατι για το πως μπορω να της μαθω να μην τα κανει οπου ναναι ?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Υπάρχουν ήδη ανοιγμένα πάρα πολλά θέματα, που απαντούν σε όλες τις ερωτήσεις σου, ακόμη κι αυτές, που δεν ξέρεις ότι έχεις.

Πριν λοιπόν κάνεις ερωτήσεις, αφιέρωσε λίγο χρόνο, να διαβάσεις τα θέματά μας. Οσα περισσότερα μπορείς. Ξεκινώντας από τους κανονισμούς.
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Καλώς ήρθες.

Χαίρομαι πολύ που δεν επιμένεις περισσότερο αφού σου απάντησε η Κυβέλη ότι είναι ημίαιμο. Μου τη δίνουν όλοι αυτοί που προβάλουν ότι ρωτάνε και καλά για να μάθουν χαρακτηριστικά αλλά στην πραγματικότητα ρωτάνε γιατί θέλουν φιρμάτο. Βλέπω πως δε σε απασχολεί αυτό. Χαίρομαι. Κι είναι ωραία φάτσα το σκυλάκι σου.

Μια συμβουλή: ό,τι έχει κάνει η φίλη σου για να ''προστατέψει'' τα σκυλιά της, εσύ κάνε τα ανάποδα. Κι όλα καλά θα πάνε.

Υπάρχουν αρκετά θέματα εδώ μέσα για τη διαβίωση - συμβίωση με το σκυλάκι σου για να περάσετε πολλά υπέροχα χρόνια μαζί.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.847
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981