παράξενο υγρό


alextg

New Member
18 Ιουλίου 2023
1
0
44
Καλημερα σε ολους,
εχω ενα θεματακι με τη σκυλιτσα μου και θα ηθελα την αποψη σας (ή αν το εχετε ξανα συναντησει). Ειναι 9 ετων και το φεβρουαριο της καναμε στειρωση μιας και ειχε καποια θεματα (ο γιατρος μας ειπε οτι ειχε ξεκινησει και εκανε και κυστη εσωτερικα και εβγαζε και απο τα στηθια της γαλα-αιμα). Ολα πηγαν καλα και ειναι μια χαρα. Τον τελευταιο μηνα , 2 φορες εχει αφησει υγρο στο κρεββατι μου. Αυτο γινεται την ωρα που κοιμαται "νομιζω" (χθες το καταλαβα στις 3 το βραδυ καθως κοιμομουν και ενιωσα κατι υγρο-κρυο στο πόδι μου). Αφου ξυπνησα και προσπαθησα λιγο να καθαρισω , επειτα της εβαλα ενα χαρτομαντηλο στο πουλακι της να δω μηπως ηταν απο εκει αλλα δεν ειδα να αφηνει κάτι στο χαρτί. Φυσικα μπορει να ειχε γινει πριν απο ωρα , οποτε δεν μπορω να ειμαι και σιγουρος. Οπως το βλεπετε , εχει χρωμα σαν καφε. Υπαρχει περιπτωση να ειναι στοματικα υγρα ? Φυσικα και θα παω απο τον κτηνιατρο μου και θα του δειξω τη φωτο. Παντως οταν ειχαμε κανει στειρωση , απο τις εξετασεις που ειχαμε κανει , το σκυλι δεν ειχε τπτ , και τωρα ειναι μια χαρα και ευδιαθετο. Δεν εχει καποια αλλα συμπτωματα που να δειχνει οτι εχει κατι ή πονάει.
Σας ευχαριστώ
 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU