περίεργη αντίδραση


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
χαχαχα καλά έχετε ξεφύγει...

το Π@@@@με το θέμα...

Βρε εγώ ανησύχησα μπας και είναι κάτι παθολογικό και όχι κάποια σεξουαλική συμπεριφορά..

Δεν έχω ρωτήσει ακόμα doctor..μόλις τον ρωτήσω θα το γράψω..


Θα πρέπει να το αφήνουμε να καβαλάει(λούτρινα ας πούμε)ή αν το δούμε να το 'μαλώσουμε'?
Aφροδιτη δεν υπάρχει λόγος να το μαλώσεις δεν το κάνει πάνω σου..
για να ανησυχείς για θέμα κυριαρχίας..

Κάπως πρέπει να εκτονωθεί και αυτό..:p
Απλά υπάρχει πρόβλημα για ουρολοίμωξη αν τα αρκουδάκια δεν είναι τόσο καθαρά...
 






Afroditi

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2008
509
0
Θεσσαλονίκη,Αθήνα
Της επόμενης ημέρας εννοείς? :maria: :p
Μου ήρθε κ ανάλογη ιδέα.
"Φουσκωτό",λούτρινο,αυτοκαθαριζόμενο,σε διάφορα μεγέθη,χρώματα,σχέδια για την 'ανακούφιση' του μικρού μας φίλου :maria: :maria: :paja1:
Οκ,ξεφύγαμε τελείως κ για να επανέλθουμε,περιμένουμε την απάντηση του κτηνιάτρου για να μάθουμε επιτέλους τι μπορεί να σήμαινε αυτή η κίνηση :)
 






Imakolata

Active Member
3 Ιουνίου 2008
42
0
42
ΠΑΤΡΑ
Της επόμενης ημέρας εννοείς? :maria: :p
Μου ήρθε κ ανάλογη ιδέα.
"Φουσκωτό",λούτρινο,αυτοκαθαριζόμενο,σε διάφορα μεγέθη,χρώματα,σχέδια για την 'ανακούφιση' του μικρού μας φίλου :maria: :maria: :paja1:
Οκ,ξεφύγαμε τελείως κ για να επανέλθουμε,περιμένουμε την απάντηση του κτηνιάτρου για να μάθουμε επιτέλους τι μπορεί να σήμαινε αυτή η κίνηση :)

Αφροδιτη μου αυτο μονο για σενα :D:D:D:D:D:D:D:D


http://www.random-good-stuff.com/2007/04/18/horny-dog-relief-doggy-sex-doll/
 




Imakolata

Active Member
3 Ιουνίου 2008
42
0
42
ΠΑΤΡΑ
Καλα δεν το εχετε δει? :eek::eek: κυκλοφορει αρκετο καιρο και στην Ελλαδα , το ειχα δει σε καποια διαφημιση νομιζω σε περιοδικο με αλλα extreme gadgets. σε ολα τα μεγεθη, χρωματα κτλ κτλ κτλ.Εχει και τρυπουλα πισω γα να καθαριζεται ευκολα:D:D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
«Τρυπούλα»? :shock::paja1: Αχαχαχαχα!!! Δεν θα αντέξω άλλες συγκλονιστικές λεπτομέρειες!
:lol::lol::lol:
 






foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Δεν πάμε καλάααααααα:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:Ποιός άραγε το σκέφτηκε αυτό;Όποιο και να το σκέφτηκε φανταστείτε πως θα του είχε κάνει το σπίτι ο σκύλο του!!!:p:p:p:p:p
 




Afroditi

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2008
509
0
Θεσσαλονίκη,Αθήνα
Όποιος το σκέφτηκε είναι πολύ μάγκας! Μπράβο, ωραίο θέλω ένα - αν και τώρα πια του έχουν περάσει οι κρίσεις σεξουαλικότητας. Μόνο που μοιάζει με χήνα...
Κ πως θα το χρησιμοποιήσει chloe?Θα τον συντροφεύει στις βόλτες? :D :p
Είναι για σκυλιά με βίτσια.. :rolleyes: :cool:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Να σου πω την αληθεια..δεν ειν κακο..λες να παρω..:p:p

Στο μαλτεζ μου που μου ειχε καταστρεψει ολα μου τα αρκουδια θα ηταν πολυ πολυ χρηστικο..
 


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
Να σου πω την αληθεια..δεν ειν κακο..λες να παρω..:p:p
Στο μαλτεζ μου που μου ειχε καταστρεψει ολα μου τα αρκουδια θα ηταν πολυ πολυ χρηστικο..
ποτε μην λες ποτε... αλλωστε και τα λουτρινα δεν φαινεται να τα βολευουν...:shock:.. του φεξε του σκυλου! να δω τι αλλο θα σκεφτουν! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Ρε παιδιά, βλέπω ότι σχεδόν όλοι όσοι έχουν μικρόσωμα σκυλιά έχουν τέτοιου είδους προβλήματα με τις ορμές των αρσενικών!Οι ιδιοκτήτες μεγαλόσωμων δεν έχουν αντίστοιχα προβλήματα;Κάνουν κάτι διαφορετικο;:confused::confused::confused:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22