"πισίνα"


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Δεν βολευουν Χρυσουλα γιατι ο πατος τους ειναι μικροτερος απο το πανω μερος. Θα την αναποδογυρισει με την μια
 


bytzamas

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
123
0
Δεν βολευουν Χρυσουλα γιατι ο πατος τους ειναι μικροτερος απο το πανω μερος. Θα την αναποδογυρισει με την μια
χμμ...τελικά έχω δρόμο μπροστά μου (έρευνα αγοράς)....
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Ειχα παρει καποτε μια οταν ημασταν σε διαμερισμα,μολις μπηκε η Ροξυ μεσα βγηκε το νερο εξω,μετα απο 2 δευτερ. εσκασε,και απο τα νευρα της η Ροξυ εσκαβε για να βρει ξανα νερο,νερο δεν βρηκε αλλα ι πισινα εγινε κομματια.
 


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Γιατι εχετε ολοι την εντυποση, οτι τα σκυλια σας θα σκισουν μια απλη φουσκοτη πισινουλα??
Οι δικες μου ειναι απιστευτες με ΟΛΑ τους τα παιχνιδια- σκιζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ σε κλασματα δευτερολεπτου.
Μεχρι και σφιχτα φουσκομενες μπαλες μπασκετ.
Εαν τους δοσεις 10 μπαλονια- τα ξεκανουν σε ενα δευτερολεπτο!

ΑΛΛΑ την πισινουλα τους την λατρευουν!! Δεν την σκηζουν, δεν την δαγκωνουν, δεν την τραβανε!
Περισι ειχαμε ολο το καλοκαιρι την ιδια- και φετος θα την ξαναχρησιμοποισουμε. Και στο χωριο ολα τα καλοκαιρια την ιδια ( απο το Jumbo, κατι πολυυυ μικρουλες με 2 ευρω) Ειχα παρει και "εφεδρικες" αλλα ειναι ακομα πακεταρισμενες.
Το μονο= δεν θελουν πισινες με μπλε σκετο πατο! Τους ειχε παρει η πεθερα μου μια τετοια, και λιγο μεγαλητερη για να χωρανε καλυτερα- αλλα δεν την ηθελαν!
βρηκα και ενα Video
http://www.myvideo.de/watch/6649098/Cindy_im_Bullypool
 


minpinkiller

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2009
1.173
18
35
Ξεσσαλονίκη
Σκεφτομαι και εγω να παρω πισινα στον Καρλος γιατι το λατρευει το νερο, μεχρι και στο μπωλακι του τσαλαβουταει :D , αλλα εχω μια απορια, αν την χρησιμοποιουμε συχνα δεν αποδυναμονονται οι δρασεις των εξωπαρασιτικων που χρησιμοποιουμε? Και αν φοραει scalibor πρεπει να του το βγαζω οταν θα μπαινει στην πισινα?
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
To Scalibor ειναι ληποδιαλυτο και δεν χανει την δραση του απο το νερο!
Το μονο ασχημο ειναι, οτι εκει που κλεινει- απο πισω απο την αγραφουλα, εχει ενα μικρο σιδερακι , που στα δικα μου αφησε ενα σημαδια σκουριας στο λαιμο, επειδη βρεχονταν συνεχος. Τωρα τυλυγω την αγραφουλα με μονοτικη ταινια για να μην ξανακανουν τετοιο.

Εγω, επειδη δεν τους κανω μπανιο ολο το καλοκαιρη με σαμπουαν (το σαμπουαν αφαιρει το λυπαρο στωμα του δερματιος και τριχωματος) δεν τους βαζω και τιποτα αλλο οσο φορανε σκαλιμπορ. Και δεν ειχαμε ουτε ψυλλους- ουτε τσιμπουρια ΠΟΤΕ.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.928
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95