πολυκεντρικό λέμφωμα...


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Πήρατε την πιο σωστή απόφαση. Καλό θα ήταν να είστε κοντά του ήρεμοι χωρίς να ταράξετε το ζώο. Καλό κουράγιο, δεν είχε νόημα να παρατείνετε την αγωνία του.
 






george_gt

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2016
188
429
Κουράγιο...καταλαβαίνω πολύ καλά πόσο δύσκολη είναι αυτή η απόφαση και πόσο δύσκολη είναι η στιγμή αυτή της "ένεσης"..(χρειάστηκε να την πάρω και εγώ για το προηγούμενο σκύλο μου....το φιλαράκι μου για 16 ολόκληρα χρόνια...και να το περάσω μόνος μου)
 






Mama-Ceasar

Member
18 Σεπτεμβρίου 2017
9
6
43
Μολις γυρισα. Τελειωσαν ολα, ολοκληρωθηκε η ταφη του σε ενα πολυ ησυχο μερος στο χωριο.
Η ψυχουλα μου......
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Καλό του ταξίδι!
Ηταν τυχερός, να έχει δίπλα του, τους ανθρώπους του, που τον φρόντισαν στις δύσκολες ώρες του.
Πάρτε τις ανάσες σας και αν/όταν με το καλό, αποφασίσετε να ξαναβάλετε σκύλο στην ζωή σας, θυμήσου μας πάλι. ΠΡΙΝ το κάνετε πράξη, σε παρακαλώ.
 


Mama-Ceasar

Member
18 Σεπτεμβρίου 2017
9
6
43
Σας ευχαριστω!
Αυτος ο σκυλος ηταν το ομορφοτερο πραγμα στη ζωη μου. Μου τον εκανε δωρο ο αντρας μου μετα τον γαμο μας οταν προσπαθουσαμε να κανουμε παιδι και αυτο δεν ερχοταν.
Τα διδυμα ωστοσο ηρθαν και τωρα 2 χρονια μετα εφυγε αυτος.
Μεγαλο κομματι στη ζωη μου, αγαπη ανιδιοτελη.....
 












Kontiki

Member
27 Νοεμβρίου 2021
16
7
38
Δυστυχώς η Μαλλου μου έβγαλε λέμφωμα στα πόδια και στον λαιμό και είναι 4 χρόνων...
Όπως και να χει 2 μήνες μου έδωσαν μετά την βιοψία των δειγμάτων .
Δεν υπάρχει περίπτωση να της κάνω χειμιοθεραπεια και ενέσεις που μου πρότεινε ο κτηνίατρος. Για να ζήσει λέει άλλους 10 μήνες μαχ.
Πάμε για διατροφή και αγάπη.
Ακολουθώ τα παρακάτω και θα ενημερώνω.
Σολομό..βιταμίνη c..λάδι κάνναβης..κανέλα Κεϋλάνης..κουρκουμά..πρωτεϊνη..λάδι καρύδας και Καρθαμελαιο.
Έχει περάσει ήδη μια εβδομάδα και ο λαιμός ξεπριστηκε.
 
  • Sad
Reactions: Aliki V.


Kontiki

Member
27 Νοεμβρίου 2021
16
7
38
Σε 2 μέρες κλείνουμε ένα μήνα με σκληρή διατροφή και το πρόγραμμα της καθημερινότητας της όπως ήταν!!
Δεν υπάρχει καμία αλλαγή...τα φουσκωτά στον λαιμό έχουν επανέλθει απλά είναι σε σταθερή κατάσταση...στα πόδια παραμένουν όπως ήταν!!
Έχουν επιβιώσει σκυλιά αλλά ελάχιστα...
Έκανα προσπάθειες με μια θεία από ΗΠΑ να μου στείλουν το laverdia-CA1 αλλά δεν το δίνουν αν δεν εξετάσουν οι ίδιοι την Μαλλου...
Ενώ το έχει εγκρίνει ο ΠΟΦ δεν το στέλνουν Ευρώπη...τραγικό...
 
  • Like
Reactions: mareco


Kontiki

Member
27 Νοεμβρίου 2021
16
7
38
Καλό μήνα από μένα και την Μαλλου!!!! Είμαστε ακόμα εδώ και όμως όλα για κάποιο λόγο έγιναν...μαζί με την διατροφή και το θαυματουργό λάδι cbd ήρθε και το λάδι thc και έχουμε περάσει στους 2 μήνες και 16 μέρες!! Διάβασα πολύ για να καταλάβω τι κάνει το λάδι cbd σε συνδιασμό με το λάδι thc...και βασικό τους στοιχείο είναι ότι μαζί και μόνο μαζί σκοτώνουν και εξαφανίζουν τον καρκίνο κάθε μορφής!!
Οπότε σε όποιον τύχει και έχει ο σκύλος του οποιοδήποτε είδος καρκίνου βρείτε λάδι thc σε συνδιασμό με τα γνωστά λάδια του εμπορίου cbd!!! Προσοχή δεν το δέχονται όλοι οι οργανισμοί αλλά αυτοί που το δέχονται είναι γύρω στο 80%
3 φορές την μέρα από μια σταγόνα!!!
Εννοείται ότι θα ενημερώσω για την εξέλιξη της Μαλλου μου!!! Να τα αγαπάτε κάθε μέρα σαν να είναι η τελευταία τους γιατί αυτά μας αγαπάνε παραπάνω και από τον εαυτό τους!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3