συμβουλη (εγγύηση/αποζημίωση από pet shop για άρρωστο κουτάβι)


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
αχ παιδια, τα εμψυχα δεν "ψοφανε" ας μην πιανομαστε απο τις λεξεις...και εγω λεω τα βρομοσκυλα για τα σκυλια μου..αλλα στην ουσια δινω και την ζωη μου για αυτα.
 


Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
ψοφος=κρυο , ψοφησε = κρυωσε !
Ετοιμολογικα ....παιδια λεξεις ειναι μην κολλατε εκει , οι πραξεις μετρανε !
Ενας φιλος μου ειναι στην ιδια φαση με τον φιλο του παιδιου με τσακ ρασελ αυτος (μικροτερο κουταβι) και αγορασμενο και αυτο απο γνωστη αλυσιδα ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ της ΠΟΛΗΣ της Αθηνας !!!
Επειδη ο φιλος κατεβηκε Κρητη , και το κουραρει τωρα ο κτηνιατρος μου και το χαρτι εγραφε 24ωρες!!! (ακουσον ακουσον)
Εμας ακομα το παλευει....μαλλον προς κοκκιδια παει !

Α! και 10 μερες δινουν για μηπως και εμφανιστει τυφος ... με αντιτιφυκο εμβολιο στο βιβλιαριο και προταση απο το πετσοπα γιατι ανησυχησε να κανει τεστ τυφου !!!
 


twipsy

Well-Known Member
25 Δεκεμβρίου 2009
329
1
Αργος
:nono:Nαι αλλα δεν ειναι αναγκη να το λεμε και εμεις.!
Επειδη εχω ανοιξη ενα παρομιο τοπικ με συζητισεις που ειχα με πετσοπα μεταφερω τα λογια ακριβος οπως τα λενε σε τετοια θεματα...!
 


nacho_DL

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2010
615
3
Αθηνα - Moσχατο
Μονο αν πηγενε το σκυλι πριν ψοφισει σε κοινο κτηνιατρο με τον πετσοπα !!!
Συγγνωμη αν δεν καταλαβαινω κατι, αλλα αυτα ειναι λογια δικα σου, δεν ειναι κανενος πετσοπα...

Τελος παντων το τελειωνω εδω... αλλα καλο ειναι να προσεχουμε λιγο, γιατι παρολο που ειναι μονο λεξεις , καποιους εδω μπορει να τους προκαλουν πονο....
 


twipsy

Well-Known Member
25 Δεκεμβρίου 2009
329
1
Αργος
Συγγνωμη αν δεν καταλαβαινω κατι, αλλα αυτα ειναι λογια δικα σου, δεν ειναι κανενος πετσοπα...

Τελος παντων το τελειωνω εδω... αλλα καλο ειναι να προσεχουμε λιγο, γιατι παρολο που ειναι μονο λεξεις , καποιους εδω μπορει να τους προκαλουν πονο....
"Μονο αν πηγενε το σκυλι πριν ψοφισει σε κοινο κτηνιατρο με τον πετσοπα !!!" ειναι η λογικη τους..! σε καλυψα τωρα ??
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki