τουαλετα και δαγκωμα!


tatia

New Member
9 Φεβρουαρίου 2017
1
0
37
Γεια απο τη Μay.. Ειναι αδεσποτακι 5.5μηνων ημιαιμος λυκος.. Το θεμα μας ειναι η τουαλετα και οχι μονο. Την βρηκα 2 μηνων και απο τοτε δεν εχουμε κανει πολλα βηματα. Στην αρχη της ειχα πανες αλλα τις ετρωγε οποτε τις εκοψα. Οταν θελει πλεον να κανει κακα παει προς την πορτα και κλαψουριζει. Οταν προκειται ομως για τσισα κανει οπου βρει σε διαφορετικο σημειο καθε φορα. Αναρωτιεμαι αν εχω κανει κατι λαθος και θεωρει αποδεκτο να κανει τσισα μεσα η αν ειναι απλα θεμα χρονου. Οταν δινω την εντολη εξω κανει μια χαρα αλλα δε μου δινει να καταλαβω οτι θελει να βγει. Επισης βγαινουμε συνεχεια εξω. Ανα δυο ωρες σιγουρα. Μηπως ειναι υπερβολικο για 5.5 μηνων κουταβι η εχω πολλες απαιτησεις? Το πρωι πχ θα με ξυπνησει 5-6 η 7 για να βγει απ το παρκο κρεητ που της εχω, τη βγαζω αλλα μετα απο μια ωρα ξανακλαιει για τσισα καποιες φορες. Μου φαινεται βουνο το θεμα αυτο οπως επισης και του δαγκωματος. Εχει βγαλει τα καινουργια δοντακια αλλα νομιζω εχουμε θεμα κυριαρχιας σε μενα κυριως γιατι εμενα δαγκωνει. Την κανακευα πολυ οταν ηταν μικρη και τωρα με δαγκωνει και δυνατα. Την ψεκαζω για να σταματησει με νερο αλλα θελω να το κοψει. Σιγουρα νομιζει οτι ειναι ο αρχηγος της αγελης και θελω να το αλλαξω πριν να ειναι αργα..
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
@Orilis την εικόνα με τα βελάκια παρακαλώ.:X3::coffee::love::D
Στις διαταγές σας! :D:D:D

sketch-1479979953510.png

Τα κόκκινα βελάκια δείχνουν την αναζήτηση. Με τη λέξη κλειδί τουαλέτα, θα βρεις πολλά (μα πολλά) που θα σε βοηθήσουν. Μπορείς ακόμα και να κλικάρεις να σου βγάλει μόνο ότι έχει τη λέξη τουαλέτα στον τίτλο. Και πάλι μπόλικα (και χρήσιμα) θα σου βγάλει.
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.843
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981