το musudi σας χαιρεταει!!!


musudi

Member
20 Ιουλίου 2009
7
0
γεια σας,

αγαπώ πολύ τα σκυλια και ολα τα ζωάκια.

αυτήν την περίοδο δεν έχω σκυλο,αλλα είχα παντα στο παρελθον.ξεκινησα με γερμανικο ποιμενικο το οποιο με συντροφευσε για 11 χρονια,πεθανε απο καρκινο.
η αγαπημενη μου φυλή ειναι τα basset hound και σκοπευω να αποκτήσω ένα πολύ σύντομα(μετά τις διακοπές).αυτον τον καιρο ασχολουμαι με το παπαγαλάκι μου (γκριζος αφρικανικός) το οποιο ειναι 6 ετών και μιλάει αρκετα καλά.το ονομα του ειναι Aris.

χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρέα σας :D
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
γεια σου μουσουδι...ωραιο ονομα!:p σου αρεσουν οι δυο αγαπημενες μου φυλες!επιτελους κ καποιος με τρελα για μπασε!πως κ διαλεξες μπασε?θα αποκτησω κ εγω ενα κατα τα χριστουγεννα.
απο που σκεφτεσαι να το παρεις?αρσενικο,θηλυκο?χρωμα?
παπαγαλακι ε?καλο κ αυτο!
 




musudi

Member
20 Ιουλίου 2009
7
0
γεια σου δεσποινιω!!!

μου αρέσουν τα μπασε γιατι ειναι πολυ αγαπησιαρικα,ακακα,ιδανικα κατοικιδια(δε γαυγιζουν πολύ,ειναι ησυχα, δεν λερωνουν)ειναι πολυ χαριτωμενα και παιχνιδιαρικα και οταν τα βλεπω ξεχναω τα παντα.καποιοι φιλοι μου συστησαν να κανω μια ερευνα στα ουγγρικα εκτροφεια...θα δω...σιγουρα θελω θηλυκο γιατι πιστευω οτι ειναι πιο αφοσιωμενα.μου αρεσει το μπεζοκαφετοεκρου(μιραρακι στυλ)αλλα πιστευω πολυ και στη χημεια!!!θα κανω οτι προσταξει η καρδια μου την ώρα που θα τα αντικρύσω.

το σκυλακι στη φωτο τι ειναι?βελγος?ναι ε?δικο σου?
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
μια χαρα τα πηγαιναμε πριν,το βελγος τι το ηθελες?:mad:ειναι μαυρος γ.ποιμενικος!ναι ειναι δικος μου...συμφωνω με τα οσα ειπες για τα μπασε...κ εγω στην ουγγαρια εχω βρει ενα πολυ καλο εκτροφειο κ μαλλον θα καταληξω εκει....βρηκα κ ενα εξισου καλο στην φιλανδια.αν σε ενδιαφερει μπορω να σε κατευθυνω....:)που ξερεις μπορει να παρουμε κ αδελφακια!!!!
 






harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Γεια σου κι απο μενα :)
Για να δουμε, θα βρεις τι ειναι το δικο μου σκυλι? :D:p:rolleyes:

Αρης
 


Miss

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2009
278
0
Αργυρούπολη
Άρη για το δικό σου να μαντέψει είναι πιο εύκολο από ότι το δικό μου.... χαχαχαχαχαχα:D

Αγαπώ κι εγώ πολύ τα μπασε... πεθαίνω για μεγάλα αφτιά άλλωστε!!!!!:p
 
Last edited:




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
rinos δικο σου ειναι το μπασε?πες μου οτι κολυμπαει κ ολας?:eek:
 




rinos

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2008
142
0
ferrara(it)-a8hna(gr)
οχι ειναι μιας φιλις μου!!αμα εχει τιποτα φαγωσιμο που να επιπλει:D:D:D...βρισκετε ιταλια αλλα καταγωγη ειναι ουγκαρια!
 






musudi

Member
20 Ιουλίου 2009
7
0
Γεια σου κι απο μενα :)
Για να δουμε, θα βρεις τι ειναι το δικο μου σκυλι? :D:p:rolleyes:

Αρης
αυτο ειναι ευκολο!βελγογερμανικο!πολυ ομορφο!
συνονοματος με τον παπαγαλο μου?
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
αυτο ειναι ευκολο!βελγογερμανικο!πολυ ομορφο!
Με εμφαση στο γερμανικο. Ναι, ειναι κούκλα :)

συνονοματος με τον παπαγαλο μου?
Επιτελους! Εγινα και παπαγαλος! Βαρεθηκα να ειμαι συνονοματος μονο με τα μισα σκυλια του φορουμ! :paja1::D:D