φίδια στην πόλη των Σερρών


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω η να κλάψω με την περιγραφή του τύπου και την ενδυματολογία του.. και με το '' μόνο ένα νεκρό φίδι είναι ένα καλό φίδι'' και το δόξα τον.. στο τέλος.. τραγικά πράγματα για 2015.. αλήθεια τι διαφορά θα είχε αν ήταν βιντεάκι του 80'.. προσωπικά ? μία από τα ίδια.. νοοτροπία, μαλί, γυαλί,σταυρό, γυναίκα, μπαλτά, κουζίνα κτλ κτλ..
 






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Καρδιακός είμαι, δηλητηριώδες πράγμα τέλος πάντων... αχαχαχαχ
Αυτό ήταν το μόνο βίντεο που δεν είδα, μου χαν τελειώσει τα κουράγια.
 
  • Like
Reactions: ntoulis
















manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Ωραία μηνύματα μας διδάσκει η τηλεοραση οπως φίδι καλό μονο νεκρό.o_O :confused:
Πολλά μου έρχονται στο μυαλό για να γραψω, αλλά βαριεμαι. Το μονο που θα γράψω είναι πως για να σε δειξει η τηλεοραση γίνε σουργελο.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Ωραία μηνύματα μας διδάσκει η τηλεοραση για να σε δειξει η τηλεοραση γίνε σουργελο.
η κατι αλλο.
μην εχετε πονηρο μυαλο ρεεεεεεεεεεεεεεεε
 




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
εμενα μου αρεσε η ιστορια. ο τυπος γελιοποιήθηκε ενω εκφραζει τη δημοφηλή αποψη: σκοτωστε τα φιδια. πλεων ολοι μου φαινεται πως ακουσαν εστω και μια φορα κήρυγμα να αφισουν τα φιδια στη ησυχια τους-χαρη σε αυτον.
 








Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Αυτό με τους οικολόγους που αμωλανε φίδια εχω φτύσει αίμα να το διαψεύδω σε τέτοιου είδους συζητήσεις αλλα δυστυχώς κανένας δεν καταλαβαίνει... μερικοί (και ο ίδιος μου ο πατέρας) έχουν φτάσει στο σημείο να μου λένε ότι είδαν με τα μάτια τους.. Δηλαδή έλεος αρκεί να μην παραδεχτούν τον παραλογισμό τους ή το ποσό τελικά λάθος είχαν πιστεύοντας το.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3